Millised vitamiinid ja mineraalid on kreeka pähklitel?

1-oz. Kreeka pähklite serveerimine annab päevase oomega-3-rasvhapete väärtuse vastavalt 2002. aasta riiklike akadeemiate Meditsiiniinstituudi toidutööstuse soovitustele. Lisaks rikkaks südame tervislike rasvade saamiseks pakuvad kreeka pähklid mitmeid vitamiine ja mineraale. Lisage pähklid teraviljale, salatitele ja küpsetatud toodetele või lihtsalt neid süüa, et oma toitu paremaks muuta.

Kaheksa vitamiini on klassifitseeritud B-vitamiinideks. Need vitamiinid aitavad teil toitu metaboliseerida ja muuta see energiaks. 1-oz. Kreeka pähklite serveerimisel umbes 14 poolaastat annab 6% soovitatavast toidulisandist (RDA) tiamiinist, 2% riboflaviini, niatsiini ja pantoteenhappe jaoks, 8% vitamiini B-6 ja 7% folaatide puhul. RDA põhineb 2000-kalorise toiduga. Folaat on eriti oluline rasedatele naistele, kuna see aitab vältida loote arengut neurutoru defekte.

K-vitamiin on oluline vere hüübimiseks, samas kui vitamiinid C ​​ja E toimivad antioksüdantidena, et aidata võidelda haigust põhjustavate vabade radikaalide vastu organismis. C-vitamiin on omane ka kollageenide arengule ja kudede parandamisele. Üks oz. Kreeka pähklist annab 1% nende vitamiinide RDA-st.

Vajalik on suures koguses teatud mineraalaineid, mis aitavad reguleerida teie vedeliku tasakaalu, edendada närvide ja lihaste funktsiooni ning toetada luude tervist. 1-oz. Kreeka pähklite serveerimine sisaldab mõnda neist mineraalidest, täpsemalt 11% magneesiumi RDA-st, 10% fosfori ja 4% kaaliumi puhul.

Mineraalide jäljendid ei ole mitte vähem olulised keha funktsionaalsele funktsioonile kui makromineraalsed, vaid neid on vaja vähem. Kreeka pähklid annavad 5 protsenti RDA-st raud ja 22 protsenti vaske, mõlemad toetavad punaste vereliblede funktsiooni. 1-oz. Serveerides ka 6% tsingi RDA-st, mangaanist 48% ja seleeni puhul 2%.

B-vitamiinid

Vitamiinid K, C ja E

Macrominerals

Mineraalide jäljed