Parimad aneemia toidulisandid

Aneemia tekib siis, kui teie kehal puudub piisav kogus terveid erütrotsüüte. Kui teil on aneemia, ei ole teil piisavat kogust hemoglobiini – hapnikku sisaldav valk punaste vereliblede hulgas. Aneemil on palju võimalikke põhjuseid. Arvukad toidulisandid võivad aidata teie aneemiat ravida, kuid enne toidulisandite kasutamist pidage nõu oma arstiga.

Mitmete aneemia tüüpide hulka kuuluvad rauapuudulikkuse aneemia, vitamiinipuudulik aneemia, kroonilise haiguse aneemia, aplastiline aneemia, hemolüütiline aneemia ja sirprakuline aneemia. Aneemia võimalikud põhjused on kroonilised haigused, kehv toitumine, neerupuudulikkus, verekaotus ja teatavad ravimid. Kui teil on aneemia, on teil tõenäoliselt külm, väsinud ja nõrk. Teil võib tekkida ka hingeldust, peavalu, peapööritust ja kiiret südamerütmi.

Aneemi korral kasulikud toidulisandid hõlmavad nii taimseid kui mitteherbalisi toidulisandeid. Marylandi Ülikooli meditsiinikeskuse andmetel on mitmed toidulisandid mõnevõrra efektiivsemad aneemia ravimisel, sealhulgas astragali, vask, dong quai, raua, spiraali, nõgestõve ja vitamiinide B-2, B-12 ja E raviks. Muud kasulikud toidulisandid Sest see tervislik seisund sisaldab toores maksaekstrakti, foolhapet pluss biotiini, õllepärmi, lambakoera ja mustikat. Selle aneemia raviks kasutamise kontrollimiseks võib vaja minna täiendavat uuringut nende täienduste efektiivsuse kohta.

Lambakoera rahakott on aneemia raviks tavaliselt kasutatav lisaaine. Naturopaatiline arst Sharol Tilgner teatas oma raamatus “Taimne ravim Maa südamest”, et lambakoera rahakott stimuleerib neere, peatab verejooksu, mis on seotud fibroidsete kasvajatega, ja aitab peatada passiivseid hemorraagiaid teistes elundites. Toidulisandites kasutatakse taimede viljakasvatuses olevat taimset ravimtaimi. Kuna see täiendus on emaka stimulant, peate selle ära hoidma, kui olete rase.

Aneemia on tõsine terviseprobleem, mis võib põhjustada mitmesuguseid tervisega seotud tüsistusi, sealhulgas hapniku taseme langust peamistes elundites nagu teie süda. Aneemia võib põhjustada südameatakki, kui seda ei ravita sobivalt. Aneemia paljude võimalike põhjuste tõttu peaksite külastama professionaalset tervishoiuteenuse osutajat, kui teil tekib aneemia iseloomulikud sümptomid. Teie tervishoiutöötaja võib teile nõu anda kõige sobivamate ravimeetodite eest.

Identifitseerimine

Kasulikud toidulisandid

Üldiselt kasutatav lisa

Hoiatus