Mis on alter ego tähendus?

Muutunud ego on teine ​​isiksus, mis elab sama inimese sees. Isik, kes viib kahekordse elu, millel on täiesti erinev karjäär, perekond või isiksus, on öelnud, et on olemas alter ego. Enamik superhearte on tavaliste inimeste muutunud egos.

Ego

Entsüklopeedia Britannica ütleb, et Sigmund Freud lõi esmalt mõiste “ego”, et mõista sellist osa inimlikust isikust, mis on kogetud kui “ise” või “i” ning on kontaktis välismaailmaga perena.

Alter Ego

Ladina keeles tähendab sõna-sõnalt “teisel kohal”, et alter ego on indiviidi loodud iseseisev ja eraldiseisev isiksus – enamasti paremaks või fantaasiaks, eneseväljenduseks.

Määratlus

Merriami-Websteri veebikonkurss ütleb, et nimega alter ego tähendab teist ennast nagu usaldusväärses sõbras – isiksuse vastasküljel või vastaskirjas.

Kirjanduses

Kirjanduse analüüsis võib termini alter ego abil kirjeldada psühholoogiliselt identseid tegelasi või tähemärki, mis tahtlikult esindavad autori käitumist, mõtteid või ideid.

Famous Alter Egos

Mõned kõige kuulsamad alternatiivid on Dr Jekyll Haydile, Clark Kenti Supermanile, Charles Schultzile Charlie Brownile ja Miley Cyrusile Hannah Montana.