Näpunäited tõsise purustamiskoti sobiva kõrguse kohta

Optimaalsel kõrgusel riputatud kott vastab tegelikule vastasele sarnanevatele löökidele, pakkudes praktilist tagasisidet. Kuna raske kott on oluline vahend õige tehnika õppimiseks, on oluline, et see ripuks, nii et see reageeriks järjekindlalt õigele pintselile.

Raske kotid ja poksemeetod

Raske kott õpetab mulgustamistehnikaid ennekõike tunnete kaudu. Kui poksija ühendab kotti õiges punktis ja õigel viisil, et koguda tõhusat lööki inimese vastasele, peaks see tundma umbes sama, et leida koti, et see oleks isikule lööma. Pea kõrgus peaks olema selline, et kott liiguks tagasi, samal ajal kui kere kõrgus peaks olema veidi suurem. Mõlemal juhul ei tohiks kott liigutada liiga palju ega tunda liiga pehmet või liiga tugevat, kui see on löönud. Koti kõrgus mõjutab kõiki neid tegureid.

Eraldiseisvad kotid

Kui sul pole tugevat tala või lae, mis suudab iga kord, kui see lööb, vibreerima 70 naela kuni 100 naela, võib vajada lagede kotti asemel iseseisvat rasket kotti. Võimalik koputama tugevat kotti ja selle ketti laest võimas võlli abil, mis võib kahjustada lae või tala, millest kott on riputatud.

Pea kõrguse lähenemine

Üheks lähenemisviisiks raske koti riputamiseks sobiva kõrguse kindlaksmääramiseks on koti ülaosas pealmine ots. Poksuse reeglid ja taktikaline lähenemine eelistavad vastase peaga koputamiskatset, seega on mõistlik kinnitada oma raskekott kõrgusele, kus on lihtne harjutada sihtmärgi pea kõrguselt. Kuid kui koti põhi läheb tagasi koti lüües, tuleb teil teha kohandusi. Kui kott on õiges kõrguses riputatud, liigub kogu koti oma jalgadega.

Sweet Spot leidmine

Igal stantsimiskomplektil on “magus koht” või optimaalne koht, kust mahtuda enamus teie lööke. Kui teie punch maa alla magus koht, siis tunnete liiga palju vastupanu. Kui teie punch maandub üle magus kohapeal, kott pöörleb ümber liigutamata tagasi. Kui teie punch maandub magus kohapeal, kott koputasin tagasi, nagu vastane vapustavalt tagasi võimule tõhus punch. Enamik raskekoti tootjatest asetab koti magusa koha etiketi, nii et kui sa riputad oma murdekangast, nii et silt on oma silmade tasemel, leiad magus koha kergesti ja järjepidevalt. Asetades oma täppid õige tehnikaga sellel täpsel kohapeal, võite õppida, kuidas põrkuda võidujooksuga.