Rebenenud kallused ja kettlebells

Kettlebell on malmist mass, mis on loodud selleks, et aidata teil kogu keha tugevust parandada, samuti parandada oma vastupidavust. Kettlebellid on sepistatud metallist käepidemetega, mis sageli hõõruvad kätele kogu keti treeningu käigus. Selle tulemusena tekivad kallused tihtipeale ja rebivad, eriti kui te ei kannate kindaid ega ole kasutanud mingit polstrit kettsuuli käepidemele.

Kalluse kujunemine ja asukoht

Kalluse moodustumine on tavaline erinevates harjutustes, eriti kui teete neid korrapäraselt. Kuigi mõõduka hulga kalluse moodustumine ulatuslike ketilõppude harjutuste tulemusena on levinud, võib liigne kalluse moodustumine põhjustada valusaid pisaraid ja hüppasid, mis võivad koolitada. Kettoliini treeningu ajal kallused kipuvad moodustama peopesa puusad, samuti iga sõrme aluses. Konksuhüls ja sõrme lukk kettlukkide harjutamisel põhjustavad tihti kalluse just nimetissõrme aluse all. Kõik kummardused, mis moodustavad käe peopesaga, on sobimatu käepide.

Tehnika

Kettlebelli treeneri Mike Stefano sõnul on parim viis vältida katkendlikke kalluseid ja hoolitseda oma käte eest parema tehnika ja vormi abil. Kettlebelli kasutamise ajal tuleb käepide panna kindlalt vastu sõrmede alt käepideme käepidet ümbritseva peamise käega, mis käib rutiini “lööma ja tõsta”. Teie pöidlasse tuleb paigaldada oma indeks ja keskmised sõrmed ülemistel käppadel, veendumaks, et see jääb teie iga tõstuki juures oma kohale. Tungraua tõste ja pöörlemise ajal ei tohi kiiresti liigutada liikumist. See põhjustab soovimatut stressi ja pinget kätes, mille tagajärjel tekkivad kuplihood. Selle asemel hoidke oma liikumist vedelana ja konstantsena, peatudes, kui tunnete valu käes.

Kaitse

Lisaks oma vormi täiustamisele aitab oma käsi nõuetekohaselt kaitsta erinevate seadmetega, mis aitab vähendada teie kallaste kalluse säilimist. Kindad on tavaline ja odav viis kaitsta oma käsi kettlebelli käepidemest. Põhiparandus puuvillasest kindadest aitab tagada käepideme ja käepideme vahelist polsterdamist, vähendades hõõrdumist ja kalluseid raskusi. Kinnaste sõrmede lõikamine võimaldab kettlebelli harjutuste tegemisel paremat liikumist. Ka teie käte tundlikes piirkondades võib ümbritseda ka sportlik lind, et tagada käte ja ketihoidiku käepide vahele kaitsev kiht. Teised kaitsemeetodid hõlmavad losjooni ja silumisplokki, mis aitavad teie kalluseid pehmendada.

Ettevaatust

Kuigi katkestatud kallused ei ole kettsuuli koolituse aeg-ajalt esinev kõrvalmõju, tuleb neid ravida äärmise ettevaatusega, et minimeerida taastumise kestust ja vähendada võimalike infektsioonide tekkimist. Kui üks teie kallustest lifti ajal pisarib, kasutage viivitamatult antibakteriaalset lahust, näiteks Hibiclensi. Lisage pisaraidile üle siduv riie või kleeplint, et vältida täiendavate bakterite või mustuse sissetungimist kallusse. Kui teie kallus ei parane või hakkab punaseks muutuma ja muutub värvi muutumatuks, pöörduge arsti poole, et saaksite ulatuslikemaid terviseprotseduure, näiteks antibiootikume.