Mida teha, et kaalust alla võtta 45-aastaselt?

Kui jõuate oma keskpaika neljakümnendateni, võite leida ülekaalu, mis koguneb rohkem kui sellega varem. See juhtub teie kolmekümnendates kuni kuueksakümnendateni, sest lihaste lihaste ja luumassi vähenemine ning rasva suurenemine. Teil on vaja dieedi, südameõppe ja resistentsuse väljaõppe kombinatsiooni, et vabastada lisaraskusi. Naised peavad oma 40ndate keskpaigast olema eriti ettevaatlikud, kuna see on sageli ajal, mil menopaus ja sellega kaasnevad hormonaalsed muutused esinevad. Enne 45-aastaseks saamist rääkige arstiga, enne kui alustad suuri toidusid või kaalulangusstrateegiaid.

Dieet on tohutu tegur, kui on tarvis kaotada murettekitav kaal 45-aastaselt. Teie ainevahetus on juba hakanud aeglustuma, mis tähendab, et peate jälgima, mida sööd täpsemalt, kui varem. See võib olla eriti raske, kui te pole seda kunagi varem teinud. Sa pead sööma 3,500 vähem kaloreid nädalas – või põletada neid harjutustega – kaotada ligikaudu üks nael nädalas. See on 500-kalorit päevas puudujääk. Sööge peamiselt töötlemata toidud, mis koosnevad lahjadest valkudest, täisteradest, madala rasvasisaldusega piimatoodetest, tervislikest rasvadest ning puuviljadest ja köögiviljadest. Jooge kuus kuni kaheksa klaasi vett päevas, et hoida oma seedesüsteem sujuvalt ja aidata teil end kogu toitu vahel tunda. Rohke veega joomine aitab tegelikult vältida teie keha säilitamist vedelike, mis võivad põhjustada rasvade ja paisutute.

Iga päev saate 60 kuni 90 minutit mõõduka intensiivsusega südamehaigusi, et kaotada kehakaal 45-aastaselt. Kõigil efektiivsetel südame treeningutel on harjumuskäik, sörkimine, jalgrattasõit, ujumine, matkamine või aeroobiklassi võtmine jõusaalis. Kui teie ajakava jaoks ei ole võimalik korraga kasutada 60 kuni 90 minutit, jagage oma rutiinne kaks või kolm korda päevas. Esitage hommikul enne tööaega 20-minutilist aeroobset DVD-d. Lõunaga 20 minutit jalutada. Tantsida 20 minutit maja ümber enne õhtusööki.

Tehke tasakaalustatud jõutreeningu rutiinne kolm korda nädalas 30 kuni 60 minutit ühe istungjärgu kohta. Töötage nii oma ülemise kui ka alumise keha. See aitab asendada rasv, millega te lihaseid kaotate, ja tõsta oma ainevahetust, kui te ei tööta, millest mõlemad on 45-aastastel kaalukaotustel olulised tegurid. Tugevuskoolitus suurendab luumassi, mis aitab teil end nooremana tunda ja jääb aktiivseks Vanadusse. Tõstke massi jõusaalis, tehke plyometric harjutusi või kasutage oma kehakaalu jooga või pilates. Tõhusate harjutuste hulka kuuluvad rätikud, hüppelauad, tõukejõud, tõmbeventiilid, jalgratta koorimised, laud, vasika tõusud ja lindid.

Lisage joogat oma iganädalasele ajakavale üks või kaks korda nädalas, et suurendada meeleelu ja keha teadlikkust. See aitab võidelda keskmise vanuse levikuga, kui tabasid 45, mõjutades teie valitud valikuid dieedi ja kehalise aktiivsuse kohta. Jooga soodustab ka rahuliku ja lõõgastumise tunde, mis aitab hoida stressi tõttu kehakaalu. Jooga on vastupanuvõime vorm, mis kasutab teie kehakaalu, seega teeb see regulaarselt kuju, toon ja lihaseid. Samuti aitab see hoida sind paindlikuks oma 40. aastate keskel, sest venib väga palju erinevaid lihaseid, mis tekitavad.

Mõtteaine

Hangi liikumine

Tugevus küsimused

Jooga tervishoius