Millised on mõned harjutused, mis aitavad kiiret naiste absoluutset toonust?

Veenilõhn on probleem, mis tõsiselt kahjustab teie tervist, suurendades riski 2. tüüpi diabeedi, rinnavähi ja südame-veresoonkonna haiguste tekkeks. Kui soovite kiiret absoluutset tooni, keskenduge rohkem kui jõutreeningule. Kergete südametegevuste kombineerimine kõhupiirkondade liigutustega aitab teil põletada rasva ja kiiresti tooni abs.

Vaagnapilt on harjutus, mis toonib kõhupiirkonna alumist osa. Alustage oma treeningmattalt. Pange oma põlved pisut alla ja pingutage oma põhilisi lihaseid. Tõstke vaagnat lae poole ja hoidke seda viieks sekundiks. Vabastage kontraktsioon ja puhke paar sekundit. Täitke oma treeningusündmuse kestel kaheksa kuni 12 vaagnaluu.

Pöördega harjutus on harjutus, mis aitab teil kiiresti kõhkuda kõhtute külgi. Alustage seisvas asendis, kusjuures jalad asetsevad laiade laiusega. Võtke veidi sügavat hingetõmmet ja langetage oma keha koorimisasendisse. Pöörake aeglaselt oma ülemise keha paremale ja tagasi keskpunkti, kasutades oma absi jõudu liikumiseks. Täitke seda harjutust kummalegi küljele kaheksalt kuni kaheteistkümnele kordusele.

Käe ja jalgade tõstmiseks kasutage oma tasakaalu, et luua väiksem keskmine liik. Käivitage oma kätes ja põlvedes. Hoidke oma pea neutraalses asendis, mis tähendab, et see on selgrooguga joondatud. Lepige põhi lihased ja laiendage oma paremat jala puusade kõrgusesse. Samal ajal laiendage oma vasakut kätt õla kõrguselt. Kasutage oma südamikku, et hoida keha stabiilsena kahel loendusel. Vabastage ja korrake 15-20 kordust kummalgi küljel.

Kui soovite kiiret absoluutset absoluutset toonust, on tähtis lisada südame aktiivsust oma tavapärasel viisil. Circuit Training on lähenemine, mis põleb 30 protsenti rohkem kaloreid kui tavalised kaalutreeningud, vastavalt ajaveebile “Fitness”. Esiteks, alustad kõhutäitumisega, nagu käte ja jalgade tõus. Seejärel lõpetage paar minutit intensiivsest südame aktiivsusest, näiteks hüppenöör või sörkimine. Pöörake tagasi jõutreeningu juurde, aga valige uus tegevus, näiteks vaagnapaks. Seejärel pöörake oma tugevasse südametegevusesse tagasi.

Pelvic Tilt

Kummardus

Käe ja jalg tõuseb

Ringkonnakoolitus