Parim bass kala püüda lures

Bassi kalapüügiks on tavaline eksiarvamus, et bass on kõvasti püütav kala. Kuid õigete söötade ja mõnusate söötmetega saate pisut pingutusega hõlpsasti reelida suuresti murdmaasuus. Turg on rahvarohke mitmete erinevate tüpide ja leida parim bass mõlgid muudab erinevuse, kui palju kala saab püüda.

Pehmed plastid

Pehmed plastmassid on kujundatud nii, et need näivad olevat loomulikult looduslikud. Siia kuuluvad ussid, koorikloomad ja kahepaiksed. Plastik on pehme, nii et see on vees elastse. Plastist lõhna kõrvaldamiseks otsustavad mõned kalurid kasutada kalastamiseks söödapiire. Selle peale pannes saate kontrollida kiirust, mis jäljendab tegelikku olendit. Bassi kalad ei tea erinevust, kuni nad uimastavad oma lõualuu peibutamise ajal, kuid selleks ajaks on nad konksul ja valmis sulle neid ümber pakkima.

Crankbaits

Tuntud kui pistikud, saab väntvõlli kasutada sügavates vetes kalastamiseks või maapinnal liikumiseks. Metallihma asetamine lumelauale määrab, kuidas see reageerib veega. Vändad on valmistatud puust või plastikust ning neil on tavaliselt kaks või kolm konksud. Need on valmistatud hulgaliselt värve, mille mustrid peegeldavad neid, mis on tavalised. Seda tüüpi lõkke kasutatakse sageli triibulist bassi ja mustad bassi. Neid saab kasutada ka teiste röövloomade püügiks, sealhulgas kalapüügiks.

Kummitšid

Kummipaelad saavad oma nime oma esmasest materjalist. Need peibud on kujundatud nagu väiksem kala, mida bass tavaliselt levib ja kiidelda lihtsa hõbedase või pruuni värvusega. Nagu te seda tüüpi lõhna püsti tõmbate, saate taas luua tõelise kala liikumise, mis meelitab bassi nii, nagu see ujub. Kummiplaadil on konks, mis kulgeb tavaliselt kala otsa. Selle hõõgumisega on huvi pakkunud mõni hambad bass, nagu näiteks suursugused ja triibulised bassid.

Natural Bait

Lisaks kunstlikele lõkkedele on looduslikud peibutusvõimalused, mis aitavad teil püüda bassi. Sõltuvalt teie kalapüügist ja ilmastikutingimustest võib looduslik peibutamise võimalus olla parem kui kunstlik sööt. On oluline, et teil oleks olemas nõuetekohane ladustamine, et tagada, et teil on võimalik seda tüüpi söödaks hoida kala ajal. Leeches, vähk ja vihmaussid on kindlad looduslike sööda valikud bass kala püüdmiseks.