30-minutilise kasuteguriga jooksulint päevas

Jooksulint on efektiivne treenimisvõimalus olenemata sellest, millist kuju te olete. Algajad, vahesaadused ja edasijõudnutega treenerid saavad valida erinevaid kiirusi ja kalluseid, et luua rasvapõletust, südame- ja sprint-treeningutreeninguid. Mõõtmine jooksulint kasutamise abil aitab teil luua 30-minutilise treeningu, mis aitab parandada teie südame tervist, põletada kaloreid ja parandada oma sportimisvõimet.

Südame tervis

Jalutuskäik, sörkimine, jooksmine või löömine löögiturmas proovib teie südant, mis on lihased. Teie südame löögisageduse tõstmine 30-minutilise treeningu ajaks aitab parandada südamelihase suutlikkust ja vastupidavust. Ameerika südameühendus ja Ameerika Spordimeditsiini kolledž soovitavad igapäevaselt enamiku päevade jooksul 30-minutilisi treeninguid südame tervise parandamiseks ja säilitamiseks.

Paranenud vere kolesterool

Mitte kõik kolesteroolid pole teile halb. Suure tihedusega lipoproteiin või hea kolesterool aitab vähendada ateroskleroosi ohtu, arterite blokeerimist, mis võivad põhjustada südameatakk ja insult. Harjutus, nagu 30-minutilise kiirelt jooksuajamine, võib aidata vähendada HDL-taset 5 protsenti, kui te regulaarselt kasutate, vastavalt MayoClinic.com-ile. Kasutage südame löögisageduse monitori jooksulint, et jõuda 70-80 protsendini teie maksimaalsest südame löögisagedusest või minna 4 kuni 5 miili tunnis sõltuvalt teie kõrgusest ja jalgade vahele. Paljud jookseb on programmeeritavate treeningutega, mis võimaldavad teil oma vanuse, kõrguse ja kaalu sisestada, et teie jaoks õige kiirus saavutada.

Madal löök

Kui te ei saa igal päeval täita suurel määral treeninguid, näiteks aeroobsed tantsud, sörkimine, hüppamine või muud harjutused, mis nõuavad, et te peaksite jalgsi minema, jalutuskäigu jooksul jooksulint. Mitte ainult kõnnib madala mõju trenni, kuid pehme jooksulint on rohkem andestavat pinda asfalt ja betoonpinnad, kus te kõnnite väljas.

Parandab vastupidavust ja vastupidavust

30-minutiliste päevade kasutamine aitab teil saavutada kardiaalset vastupidavust ja lihaste püsivust või teie võimet füüsiliselt aktiivselt aja jooksul läbi viia. Algajad peaksid minema vähem kui 4 miili tunnis, et vältida väsimust 30 minuti pärast. Lühemad, kiirelt treeningud jooksulint aitavad teil üles ehitada suure intensiivsusega harjutusi, kuid aeglasem või mõõdukas intensiivsus kõndimine pikemateks perioodideks aitab teil saavutada vastupidavust ja vastupidavust.

Iga jooksul kasutatav jooksulint 30 minutit aitab teil põletada kaloreid. 160 p. Algaja, kes kõnnib 2 km / h, põletab 183 kalorit tunnis. Kell 3.5 mph ta põles 277 kalorit. Sörkimine kiirusega 5 mph tunnis põletab 584 kalorit, sõites kiirusel 8 km / h põletatakse 986 kalorit.

Põleb kaloreid