Jalutuskeelu õige kasutamine

Jalakäpad on kasulikud, kui teil on nõrk või vigastatud jalg või kui teil on väiksemad tasakaalus raskused. Suhkruroo sobimatu kasutamine võib tasakaalustada. Kanooni kasutamine teeb korralikult jalgsi turvalisemaks ja vähem valulikuks.

Määrake oma suhkruroo kõrgus, kui teil on reguleeritav mudel. Kui seisate kanüüli otse oma keha kõrval, peaks suhkruroo ülemine osa olema randmeosa kohal.

Haarake suhkruroo käepidemest käega, mis on teie vigastatud või nõrga jalaga vastasküljel. Käepide korralikuks haaramiseks peaks pöidla olema oma keha poole ja seljaosa peaks olema sinust eemale.

Pöörake kate edasi, kui samaaegselt oma vastase jalaga edasi minna. Mõlemad suhkruroo ja su jalg peaksid samal ajal puudutama maapinda. Võtke väikesi samme, kui suhkruroo ja jalg töötavad üheskoos üheskoos. Väikesed sammud aitavad teil säilitada tasakaalu.

Ronige trepist üles, tõstes esmalt oma hea jalaga. Hoidke käsipuu, kui see on saadaval, käega, mis ei sisalda suhkrut. Seejärel asetage oma suhkur edasi sammule, hoides suhkrut käega, mis on vastupidine vigastatud jalale. Tõmmake oma nõrk jala, tuginedes oma suhkrule tugevaks ja võimendavaks.

Lase laskuda trepid, asetades oma suuteli edasi teie sammule. Pähk tuleb hoida käega, mis on vigastatud või nõrga jala vastas. Astuge oma vigastatud jalgaga edasi, tuginedes tugevusele ja võimendusele suhkruroos. Seejärel astuge oma tugeva jalaga alla.