Miks ma ei kaota kaalu minu vähese süsinikuarvuga dieedil?

Madala süsivesikutega dieet vähendab kaloreid ja aitab vähendada isu, mistõttu võite edukalt kaalust alla võtta. Seda tüüpi toitumisplaan osutus kaalukadvuse suurendamiseks edukamaks, võrreldes madala rasvasisaldusega toitumisega, vastavalt 2014. aasta uuringule, mis avaldati sisehaiguste aastakirjades. Lisatud boonusena vähendas toitumine ka osalejate südamehaiguste riskitegureid. Kui olete hüppanud madala süsivesinike tasemega rutiini, kuid ei saavuta otsingutulemusi, on võimalik, et teie toitumine ja elustiil on vajalikud Mõned ekstra tweaks. Tõrkeotsing teie lähenemisviisi kohta vähese süsinikuarvuga söömisele, nii et võite kogeda kõiki tärklisest ja maiustustest suurt kõrvaltoimeid, et vähendada põletikku, ravida oma soolestikku ja saada looduslikuks rasvapõletiteks.

Ameerika standardne toit nõuab 45 kuni 65 protsenti oma kaloritest pärit süsivesikuid. 2000-kalorise toiduga on päevas 225-325 g süsivesikuid. Nii et määratluse järgi võib vähese süsivesinike sisaldusega dieet vähendada teie tarbimist 200 grammi või vähem päevas. Tegelikult piirab paljud madala süsivesinike sisaldusega dieedid ligikaudu 100 kuni 150 grammi süsivesikuid päevas, mis tähendab vähendamist, kuid see ei pruugi olla piisavalt väike, et saaksite kaalulangusest edu saavutada. Mõned inimesed võitsid ” T kogeda märkimisväärset kehakaalu langust madala süsivesinikega plaaniga, kui nad ei vähenda oma tarbimist 20-50 grammi päevas. Seda tüüpi väga madala süsivesinike sisaldusega toit võib viia ketoosile, mis suurendab teie võime põletada rasva. Teie keha hakkab tootma ketoneid, kemikaale, mis suudavad teie aju kütta, vähendab söögiisu ja suureneb energia. Kuid te ei jõua selle seisundini, kuni olete oma süsivesiku tarbimise märkimisväärselt langenud – kuni 50 grammi päevas; selline toit koosneb peamiselt valkudest, tervislikest rasvadest ja vesine, kiulistest köögiviljadest. Kõigi teiste mõõduka süsivesinikuga sisaldavate toitude, sealhulgas piima, jogurti, puuviljade ja pähklite tarbimine on väga piiratud.

Vähese süsivesinike söömise kavaga pühendumine on kiiduväärt, kui te seda teete. Keerake süsivesikuid ühe või kahe söögikorda päevas, kuid regulaarselt leiame vabandusi – näiteks tööüritusel või reisil – kõrgekarbi toidu tarbimiseks “just seda kord” ja teid tõenäoliselt saboteerides oma jõupingutusi. Võib isegi arvata, et te sööte vähese süsivesiku sisaldusega karbonaat, kuna te olete pasta, leiba ja sooda välja lõiganud, kuid võite teadmatult ikkagi süüa palju magneetilisi aineid. Kuigi puu on tervislik toit, näiteks selle looduslikult esinevad suhkrud muudavad selle kõrge süsivesikute sisalduse. Väga süsivesikute dieedil peate iga päev sööma vaid ühe tükki või 1/2 tassi marju, kui te üldse sööte, – on ka pähklid tervislikel suupistetel madala süsivesinike sisaldusega toiduga . Kuid pähklid on energiasisaldavad ja sisaldavad süsivesikuid. Umbes 24 mandlil on natuke rohkem kui 2 grammi süsivesikuid ja 2 tassi kašupähklit sisaldab 5 grammi. Mõelge, kui lihtne on nendest pähklitest hõivata ja kergesti süüa kahekordne või kolmekordne.

Te võite oma dieediga teha kõik õiged asjad, kuid küsige endalt, kas te hoolite ka oma tervise teistest aspektidest. Pingevaba tööolukord, perekondlikud probleemid või rahalised probleemid kahjustavad teie hormoonid – eriti soodustavad liigset kortisooli, stresshormooni tootmist. Liiga suur osa sellest hormoonist paneb teie keha pidevasse defensiivsesse seisundisse. Teie keha ei taha vabastada rasv, sest see kardab hädaolukorda. Mõtle jooga, meditatsiooni või muude lõõgastavate mängude alustamist, mis aitavad teil stressi vähendada ja rahustada. Liiga väike magamine võib samuti takistada teie kehakaalu langetamist madala süsinikuarvuga plaanis. Teie keha muutub aeglaseks, nii et aeglane igapäevane tegevus. Teil võib olla raskem vastu seista kõrge karbamiidiga ravile ja olla liiga väsinud kehalise kasvatamise jaoks, mis on kaalukaotusplaani üks oluline osa. Eesmärk saada öösel seitse kuni üheksa tundi magada. Lõika elektroonika ligikaudu tund aega enne sisselülitamist, vabastage pärastlõunast kofeiini sissevõtmist ja valmistage toas, mis on lahe ja tume, et see magaks.

Mõned meditsiinilised tingimused muudavad kaalust hoolimata sellest, millist toitu te järgite. Aeglane kilpnääre aeglustab teie ainevahetust ja raskendab teil naela naela. Konsulteerige oma arstiga, kui te lihtsalt ei kaota kaalust, end püsivalt väsinud ja külma talutav, testid võivad määrata, kas teie kilpnäärme süüd on. Samuti võivad teatud ravimid põhjustada kehakaalu tõusu või vähendada kehakaalu langetamist. Rääkige oma arstiga ka selle võimaluse kohta.

Keerake süsivesikuid võib tähendada, et liigute arvukalt kaloreid, eriti kui jääte ainult lahjatele valkudele. Võib-olla sööte liiga vähe, kui levinud rohelised ja kana rinnad püsivad pidevalt. Naine vajab vähemalt 1200 kalorit päevas ja mees 1800 kalorit, et vältida ainevahetuse aeglustumist, mis võib raskust kaotada. Teie keha reageerib ebapiisavatele kaloritele nii, nagu oleks see näljane ja hoiab rasvas. Kui lülitate vähese süsivesinike kava alla, tarbi ikkagi märkimisväärseid tervete rasvade portsjoneid – liha, kookosõli, avokaado, pähklid, oliiviõli ja seemned rasvaste jaotustükkide kujul; spektri teises otsas Võimalik, et te sööte liiga palju, isegi kui teie valikud on madala süsivesinikuga. Pähklid ja pähklivõi on madala süsinikusisaldusega, kuid kõrge kalorsusega – eriti siis, kui leiad, et sulle meeldib sulle kortsude täitmine. Liiga palju valku võib teie kalorisisaldust liiga suureks tõsta ja võta teid välja muud olulised toitained. Kõige tõhusamal ja ohutumal kehakaalu langetamisel püüdke saavutada madala süsivesinike sisaldusega dieeti, mis sisaldab küllaldaselt rasvasisaldust, mõõdukat valku ja palju lehtköögivilju.

Te ei pruugi olla vähese rasvasisaldusega

Sa oled petmine peidetud süsivesikutega

Võibolla olete stressi all või magama jäänud

Teil on veel üks tervislik seisund

Sa oled üle või alaäritus oma madala rasvasisaldusega dieedil