Äädikas toidumürgituse jaoks

Õunaviidri äädikat kasutatakse haiguste, sealhulgas toidumürgituse raviks. “150 tervislikumat toitu maal” nimetab õunasiidri äädikat “virtuaalsete tervislike mineraalide, vitamiinide ja aminohapete infusiooni”, mis on piisavalt võimas, et võidelda paljude vaevuste pärast. See raamat eriti parandab unistaerimata õunasiidri äädika võimet, millele autoril on rohkem looduslikke ravivaid omadusi. Naturopathic meditsiin edendab terviklikku lähenemisviisi tervisele minimaalse operatsiooni ja ravimite kasutamisega. Enne naturopaatiliste abinõude katsetamist palun konsulteerige oma arstiga.

Omadused

Vastavalt “The 150 Most Healthy Foods on Earth”, õunasiidriäädikuse antibiootikumid ja antiseptilised omadused on seotud loodusliku rikkusega toitaineid ja mineraale. Eriti on õunasiidri äädikas hea fluori, räni ja pektiini allikas, samuti mineraalid ja ensüümid, mis võivad aidata teie süsteemi stabiliseerida, kui kannatate maksustatava haiguse, näiteks toidumürgituse all.

Kasutage

Apple õuna äädikat kasutatakse pärast seda, kui toidu mürgitus on juba tabanud. See ei saa tegelikult tõkestada haiguse esinemist, kuid see võib leevendada sümptomeid ja kiirendada teie taastumist, kui olete haige. Vastavalt “Naiste loomulike paranduste raamatule” võib õunasiidriäädikatest puhastamine ära hoida bakterid, mis teevad teid nii haigeks. Samuti võib see hüdraatuda ja asendada mõned olulised toitainete ja mineraalide kadunud oksendamise ja kõhulahtisuse tõttu.

Parandus

Marylandi Ülikooli meditsiinikeskus soovitab toitu mürgitamiseks suhteliselt lihtsat õunasiidri äädikat sisaldavat ravimit. Vala 8 oz. Sooja vett tassi ja segage 2 tl. Õunasiidri äädikat. Sip segu, kuni see on kadunud, joomise aeglaselt, et suurendada oma võimalusi selle hoidmiseks. Korda ravi kolm korda päevas, kuni haigus on möödas.

Ekspertide ülevaade

Marylandi Ülikooli meditsiinikeskuses on öeldud, et kuigi õunasiidri äädikat on populaarne toidumürgitus, ei ole seda teaduslikult uuritud. Lisaks sellele soovitab “150 tervislikumat toitu maal” hoolitseda toidu mürgituse eest. Kuigi õunasiidri äädikas on teile kasulik, räägib raamat, et keegi ei tea kindlasti, kui tõhus on maohapõhiste haiguste, näiteks toidumürgitusega tegelemine.

Hoiatus

Toidu mürgitus võib olla ohtlik ja Marylandi Meditsiinikeskuse ülikool ütleb, et teatud rühmad peavad hoolitsema. Kui patsiendid on nooremad kui 2-aastased, neil on eelnevalt esinev terviseseisund või nad on eakad, peaksid nad minema koju abinõudele ja pöörduma arsti poole või haiglasse. Kui teie sümptomid kauem kui paar päeva või on väga tõsised, pöörduge professionaalse arsti poole.