Jalgpalli ja ragbi riide vahe

Esmapilgul võivad rugby ja jalgpalli rihmad olla ühesugused, kuid neil on teatud iseloomulikud erinevused. Rugby mängijad hoiavad palli, samas kui jalgpalli mängijad manööverdavad palli nende jalgadega. Põhiomadused muudavad iga tüübi tüübi sobivamaks rugby või jalgpalli jaoks. Kui teil on kiusatus kasutada mõlema spordiala jaoks sama klotsid, pidage silmas, et mõned eeskirjad ja eeskirjad võivad sellist ristmiku takistada.

Rugby klambrid varieeruvad sõltuvalt mängija asukohast. Forvardid kannavad tavaliselt kõrgemaid rugby-klotsid, mis meenutavad saapaid, et kaitsta pahkluusid tulevastelt räkadelt ja maulilt. Rugby kingad on üldiselt raskemad kui jalgpalli rihmad. Jalgpalli rihmad on tehtud äärmiselt kergeks, et võimaldada mängijatel kiirust ja täpsust palli lüües. Jalakaitse jalgpallis on varustatud jalgade ja sokkidega, nii et jalgpalli klotsil on madalad peapaelad ja vähem pahkluugid.

Esimesed ragbi saapad olid valmistatud ehtsast nahast, mis tekitas probleeme märjal tänaval. Vastavalt ragbi jalgpalli ajaloole tuleb saapad eemaldada, öö läbi kuivatada ja ajalehe abil täita ahju hoidmiseks. Täna on ragbi saapad valmistatud sageli kangaroogast – neid on lihtsam jalgade hooldamiseks ja kergemaks muuta. Jalgpalli rihmad olid algselt konstrueeritud sarnaselt ragbi klotsidega. Kaasaegsed jalgpalli klambrid on valmistatud sünteetilisest materjalist – need on kergemad jalgadele ja mudasetele pindadele paremad. Mõned mängijad võivad kanda jalanõude jalatsitele kuivades tingimustes.

Põhjaklamberte arv on üks suurimaid erinevusi jalgpalli ja ragbi riidete vahel. Määruse rugby klambrid on 10 naelu põhja ja jalgpalli klambrid on tavaliselt 16. Nii rugby ja jalgpalli kingad funktsioon eemaldatav kruvi klambrid, nii et saate kohandada oma kingad mis tahes mänguväljak. Lühemale rohule ja pehmele pinnale sobivad lamedamad klambrid ja pikemad harjad pikemaks rohuseks ja kõvaks pinnaseks.

Kui mängid jalgpalli ja rugbyga, võite küsida, kas saate osta ainult ühe jalatsipaari mõlema jaoks. Kui võtate üle jalgpalli kingad, valige rugby king. Sageli on jalgpalli kingadel klambrivõrgud, mis ei ole rugbyes lubatud. Sünteetilised jalgpallijalatsid ei pruugi pakkuda teile piisavalt tugevaid ja tugevaid spordivahendeid nagu rugby. High-top-rugby saapad võib olla raske kanda koos võlli padjad, kuid võite kanda lõika rugby klapp mängida soccer.

Toetus ja ehitus

Materjal

Kipsid

Üle piiri