Kõige mugavamad jalgrattad

Väikeste, kõvade istmete ja tavapärase sõidusuunaga alaserva tüve vahel võib pika aja jooksul olla keeruline kasutada teatud statsionaarset tsüklit. Turul on rattad, mis projekteerimisprotsessi käigus on võtnud arvesse sõitjate mugavust. Teades, mida otsida saab, saate valida kõige mugavama jalgratta.

Kaks esmakordset liikuvat jalgratast on püstised ja lamedad. Püstik on kujundatud nagu traditsiooniline jalgratas, mille pistikupesa ja istme kohal paiknevad käepidemed asuvad. Lamatav jalgratas võimaldab teil istuda seljatoele kaldenurga all, pedaalid asetsevad istme ja teie käte vahel teie poolel. Suurem iste ja kaldenurk langeb mugavamale sõidule kui püsti.

Ratta tüübiga kaasnevad teie mugavuse tasemega muud funktsioonid. Reguleeritavad istmed ja käepidemed võimaldavad teil kohandada oma kehaehitusega jalgratast, mis võimaldab mugavalt sõita. Suurem hingamissüsteem tagab siledamaks ja järjekindlamaks treeninguks. Ratsutamise ajal on magnettakistust hõlpsam kohandada kui käsitsi, hõlpsasti keeruliseks muutmine nõuab lihtsalt nupu puudutamist.

Harjutusrataste tüüp

Olulised tunnused