Positrim dieet

Uus toitumine on võimalus asendada vana söömisviis paremini. Positrim on toidulisandiga tasakaalustatud piimakärutuste ja baaride, mida turustab Amway, tootenime asendusainete kaubamärgi nimi. Einete asendamine võib olla korralikult kasutatav. 2012. aasta juuni Nutrition Journal ajakirja uuring teatas, et toidukorra asendamine kujutab endast vähese kalorsusega dieedi ajal mikrotasandite tarbimist ja on seega kasulik. Asendage söögikordade jook või baar hommikusöögiks ja lõunasöögiks, siis sööge tervislikku õhtusööki, mis annab teile 600-750 kalorit.

Toidukorra asendamine

Vastavalt meditsiinitöötajate aruandele kontrollitud topeltpimedas uuringus “Rahvusvahelise kliinilise tava ajakirja” veebruari 2009. aasta väljaandes võite kaotada kehakaalu ja keha rasva söögikordade asendamise plaaniga nagu Positrimi dieediga. Nad uurisid kahte populaarset ja madala kalorsusega toitu, millest üks põhineb toitaineliselt tasakaalustatud koostisel ja teine ​​põhineb kõrge valgusisaldusega valemil. Uurijad dokumenteerisid 12-naelset kehakaalu kaotust keskmiselt 12-le, mille kehakaalu kadu oli sarnane 12 nädala jooksul mõlema plaaniga isikutele, kes säilitasid 70% või paremad vastavusnäitajad, ja veidi paremat tulemust kõrge proteiiniga dieedi puhul. Positrimi joogisegud on tasakaalustatud toitumisalad, nagu uuringu tulemused.

Positrim Shakes

Teie eluviis võib jätta vähe aega toitumisalaselt tasakaalustatud toitude valmistamiseks, ahvatleb sind kiirtoitu haarata. Positrim Drink Mixid on kujundatud kalorsusega kontrollitud toiduna, mille süsivesikute, rasvade ja kvaliteetsete valkude suhe täiskasvanu tasakaalustatud jahu toitainete valemiga kordub. Nad pakuvad 24 vitamiini ja mineraalaineid, 50-protsendilist soovitatavat dieeti tarbides 15-le, tasakaalustatud suhe 1-grammisse valku, mis sisaldab 18 aminohapet 2 grammi süsivesikuteks ja 6 grammi toiduvärvi 172-kalorikogus.

Positrim Bars

Üks Positrimi toidukorra vahetamise baar annab 250 kalorit, 9 grammi rasva, 4 grammi süsivesikuid ja 22 grammi kõrgekvaliteedilist aminohapet sisaldavat valku. See valem on kooskõlas “Rahvusvahelise kliinilise tava” ajakirja “International Journal of Clinical Practice” uurimisaruannetes sisalduvate kõrge valgusisaldusega toitainetega seotud toitainete komponentidega.

Re-Educating ise

Peamine väljakutse on kaalu säilitamine, kui soovid seda pärast ülejäägi kaotamist. 2010. aasta märtsis avaldatud uuringuaruandes, mis avaldati “Nutrition Journalis”, uuriti hooldust pärast kehakaalu langust. 40-nädalase kliinilise uuringuga, kus oli 90 rasvunud täiskasvanut, hinnati traditsioonilise toiduga võrreldes Positrimiga sarnaseid söögiautomaate. Pärast lõpetamist viidi läbi 24-nädalane toitumisalase ümberõppe ja eluviiside haldamise programm. Tulemused dokumenteeriti, et toidukorra asendamine soodustas tugevat kehakaalu kaotust, tõhusat ümberõpet ja hooldust nii tõhusalt kui traditsioonilist dieeti. Muid tervisega seotud parameetreid, sealhulgas oksüdatiivset stressi ja põletikku, mis on aluseks tavaliste krooniliste haiguste korral, kontrollisid ka toiduparandused nagu Positrimi toitumine.

Mõõdukus

Crash dieting võib tunduda ahvatlev võimalus, kui pühad või eriline koht läheneb. Kuid see on ebaõiglane võimalus, vastavalt MedlinePlus.com-le. Sa peaksid kaotama mitte rohkem kui 1 kuni 2 naela nädalas. Kiire kaalukaotus jäljendab rasket näljatust ja võib teie lihaseid ja närve halvendada. Toitumisalase toidukorra asendused on paremad kui nullkalorite krahhi.