Tippvõimlemisvõimalused

Ameerika Ühendriikide olümpiakujuliste võistlusmomentatsioonide ametlikuks sanktsioneerimisorganiks USA Ambitsioonivõistluse korraldajaks on üle 5,2 miljoni noore naiste ja meeste organiseeritud võimlemisvõimalused enam kui 4000 spordisaalis kogu riigis. Ameerika Ühendriikide tippvõimlemisvõimaluste spordisaalide hulgas on kõik Ameerika Ühendriikide võimlemisjõudude ametlikud liikmed, mis annavad neile võimaluse osaleda võistlusel nii Junior Olympic, U.S. riigi kui ka USA olümpiakomitee tasandil.

Ülemine võimlemisvõimalused on kõik omandis ja töötajad, kellel on konkurentsivõimeline kogemus olümpia taseme võimlemisvõimaluste ja tõhusa ja turvalise väljaõppemeetodite tundmisega. Parimad spordisaalid on varustatud kaasaegsete ja ohutute rajatiste ja seadmetega ning neil on edukad andmed võistlejate paigutamise kohta eliit- või olümpia tasemel ning spordivõimaluste saamiseks kolledžis ja ülikoolilõppes. Vastavalt “British Journal of Sports Medicine” on kvaliteetse rajatise, hooldatud varustus ja suurepärased silmapaistvad oskused trenaažitöötajate hulgas ohutu jõusaalis.

Üks kirdeosas asuvatest võimlemisvõimalustest on New Yorgi dünaamiline võimlemine, mis asub Mohegani järve ääres New Yorgis. Kaks endist olümpiast, Sorin Cepoi ja Teodora Ungureanu, Dynamic ja New Yorki Chappaqua maailmameistrivõistlused on ainukesel New Yorgi jõusaalil, kes on kolm aastat järjest U.S. rahvusliku meeskonna liikmeid. Brestiani amenimpallivõistlus Burlingtonis, Mainnas, kus õpetati olümpia- ja maailmameistri Alicia Sacramone’i ja Hilli võimlemist Gaithersburgis, Marylandis, kus kolm korda olümpiapäeva Dominique Dawesi koda, ümardatakse Ida-Virumaa suurimad võimlemisvõimalused.

Spordiklubid Hendersonis, Nevada ja Californias Los Angeleses asuvas Olympuse võimlemiskeskuses teevad nimekirja kõige paremast West Coast võimlemisruumidest. Gymcats on olümpiamängude Tasha Schwikert kodu ja All Olympia on kahe Ameerika Ühendriikide rahvusmeeskonna liikmete koolituskoht.

Missouri Blue Springs’is asuv Great American Gymnastics Express on Ameerika Ühendriikide südames üks parimaid spordisaalid ja oli olümpiarlaste Terin Humphrey ja Courtney McCooli kodukoht. Iowa Chowi võimlemis- ja tantsuinstituudi poolt välja töötatud koolitusel olümpiavõitja Shawn Johnson ja Fairfield Issa Ohio Cincinnati Võimlemine andis välja koolituse, mis aitas Amanda Bordenil ja Jaycie Phelpsil saavutada edu riiklikul ja olümpia tasemel.

Kõigi spordiürituste nimekirja lisamiseks peab olema Karolyi laager New Waverly’s, Texas, Bela ja Marta Karolyi omanduses ja käitamisel. Bela on koolitanud paljusid USA-d ja rahvusvahelisi olümpiaid, sealhulgas Nadia Comenici, Teodora Ungureanu, Mary Lou Retton, Kerri Strug, Kim Zmeskal ja Kristie Phillips. Marta on Ameerika Ühendriikide võimlemisriigi rahvusmeeskonna koordinaator. Texas Texases on ka Dreamsi, Coppellis, Texas, olümpiamängudeks Kim Zmeskalile kuuluvas olümpiamängude ja Rahvusmeeskonna liige Chris Burdette, Plano, Texas, kus toodi olümpiakaardid Carly Patterson ja Nastia Lukin.

Mida otsida parima võimlemisrühmas

Top East Coast Võimlemisvõimalused

Üles Lääneranniku Võimlemisvõimalused

Parim võimlemisvõimalused Heartlandis

Parimad võimlemisruumid lõunas