Milline on parim jalgade treenimine naistele?

Naisena on teil pidevalt hunt kõige paremini liikumiseks, mida saate teha, et aidata luua kõige sobivamaid, kõige leebemaid ja ilusamaid jalgu. Teades, milline lähenemisviis võtab, aitab teil selle eesmärgi saavutamise asemel selle asetada. Ole avatud oma praeguse rutiini laiendamiseks, et see hõlmaks harjutusi, mis on kõige paremad jalgade välimuse ja tugevuse parandamiseks.

On mõned peamised asjad, mis muudavad vaba massi ja masinad üksteisest erinevad. Vabad kaalud sunnivad teid säilitama tasakaalu mis tahes antud liikumise ajal, sest teil pole masina stabiilsust, mis ankurdaks teid. Masinad on suurepärased spetsiifiliste lihaste suunamisel ja eraldamisel. Parimad vaba kehakaalu harjutused jalgadele on hüppelauad, hanede lunges ja hantli vasika tõus. Mõned masinad, mis tagavad parema jala treenimise, on jalgpaber, jalgakork ja treppimpumaraam.

Naised saavad neid kehamõõtu sooritada peaaegu kõikjal, muutes nad ideaalsed naistele minna või väheseks töökohaks. Optimaalselt sooritades võivad need jalgade toonimisel olla väga tõhusad. Mõned peamised liigutused, mis keskenduvad tapjajälgedele, on torke hüppavad, sumo tunku hüppavad ja hüppavad hüppavad. Vorm on tähtis, sest te ei tohiks kunagi lasta oma põlvedel liikuda kaugemale kui oma varvaste harjutamise ja lõkke hüppeid sooritades. Kui te plaanite oma ülespoole plahvatada oma kaalu läbi oma jalgade, need isoleerivad need jalalihasid, et muuta need tooniks ja tugevaks.

Kõigi jalgade sobivuse parandamiseks on koht südame-veresoonkonna treeninguteks. On oluline, et teete seda koos oma jõutreeningute rutiiniga, mitte selle asemel. Teie jalgade südameõpe aitab täiendada vastupanuõpetust, see aktiveerib lihaseid, mida olete aitanud ehitada ja kasutab neid kalorite põletamise masinateks. Squat ja Lunge hüppeid on kaks efektiivset kardiotreeningut, mis isoleerivad teie kvadratasid, hamstringuid ja lisavad oma vasika lihaseid. Kallakutel käimine või kõndimine suudab produktiivselt isoleerida hamstringuid ja lihaseid. Selleks, et vasikad täielikult isoleerida, proovige hüppas köis.

Kui teil on vaja jalgade väljalaskmist madala löögi abil, proovige erinevaid joogaprobleeme. Sildade tekitamine on liikumine, mis on spetsiaalselt suunatud libestidele ja nõelastele. Warrior poseerib suurepärast treeningut, et tugevdada nii kvadratsüpset kui ka hamstringi. Samuti aitab see parandada jalgade tasakaalu. Garlandi kujundamine parandab reie, põlvede ja vasikate paindlikkust ja tasakaalu. Juukselaud isoleerib kvadratsüpseid ja hamstringuid ning töötab jalad samal viisil nagu kükitama.

Vaba Kaal vs masinad

Kehakaalu treeningud

Kardiovaskulaarsed jalgade treeningud

Jooga jalgade treening