Parim naiste kodus madalam abs treening

Lõppude lõpuks, kui teete rasket tööd, vaatate peeglit ainult oma tulemustega. Te olete töötanud oma abs absoluutselt raske ja kuue pakendi asemel näete ainult nelja pakki. Ärge loobuge – teie abs absoluutne osa on kõige raskem lihased töötama. Teadmine, kuidas sihtida madalamat abs efektiivselt, aitab teil selle kuue paki kätte saada.

Teie kõhu lihased koosnevad rectus abdominisest, põiki kõhuõõnde, sisemisi kaldu ja välimisi kaldu. Rectus abdominis on suur lihastik, mis kulgeb rinnakarbist alla teie vaagnani, samal ajal kui põiksed abdominaalsed rindkaldade all asuvad rectus abdominis. Sisemine kaldus asetseb rektuse femoris külgede all välimiste kaldenurkade all. Kõhu ja kaldus lihased mängivad rolli paljudes teie igapäevastes tegevustes, sealhulgas jalgade tõmbamine, selja ja teie organite kaitsmine. Tugeva kõhupiirkonna hoidmine ei kaitse mitte ainult teie lülisid, vaid võib osutuda kasulikuks tegevuste puhul, mis nõuavad palju hüpped.

Ainult madalama abs’i sihtimine on väga raske, mistõttu on tulemuste saamiseks kõige raskem osa. Selleks, et sihtida madalamat abs’i, peate õppima oma puusasid tõstma. Kui asetsevad korter põrandal, kusjuures jalad on painutatud ja tagasi lamedad, tõstke puusad põrandast mitte ainult teie gluteid. Kui teil on tehnika alla, saate nüüd liikuda teiste harjutustega.

Kui sinu seljaosa on põrandal või mattel, siis alustage lamava jalgade tõusuga. Siin saate minna rippuma. Kui jalad on sirged, vahelduvalt tõstke ja langetage oma jalad kuni tolli maapinnast alla. Sirge jalgade tõus on teine ​​harjutus, mis aitab suunata oma madalamat abs. Tõstke jalad otse õhku üles, tõstke ja langetage puusi, hoides oma selja tasa mattel. Võite lõpetada surnud veaga – selle treeningu abil tõmbate oma jalgu ja ülaosa korraga üles.

Stabiilsuspallid mitte ainult ei lase teil südamikku tugevdada ja toonida, vaid aitavad ka alandada abs. Enne oma palli programmi käivitamist tuleb kindlasti palli, mis on õige pikkusega. Kui sa istuvad pallil, peavad oma puusad ja põlved olema 90-kraadise nurga all. Samuti veenduge, et pall on korralikult pumbatud. Lisage põrandaprogrammi jaoks stabiilsuspall, et lisada oma madalamat abs absoluutset tugevust. Kui jalg tõsta, asetage pall jalgade vahel, tõstes ja alla oma puusi. Surnud vigade puhul hoidke palli jalgade vahel. Nii oma jalgade kui ka keha ülestõste tõstmiseks haarake pall, mis toob selle põrandani ja mineviku suunas.

Kui lisate oma rutiinile kõhu harjutusi, alustage ühe kuni kahe komplektiga 10 kuni 15 kordust. Kõhuharjutusi saab teha mitmel korral nädalas mittekordsetel päevadel, see annab absile võimaluse puhata. Kui olete mõlema harjutusega harjunud, suurendage oma komplekti kolmega ja tehke 20 kuni 25 kordust. Kui olete lisanud stabiilsuse palli, peate esimestel päevadel korduma hakkama. Suurendage oma esitusi liikumisel ja pallide intensiivsusest.

Check Out My Abs

Peate olema korrektne

Põrandal

Stabiilsuse leidmine

Hankige see valmis