Mida kirjutada sümpaatikaardile teismelisele

Kaastunimekiri laiendab teie kaastundeavaldust pärast pereliikme või sõbra surma. Kui soovite teismelisele kaastunnet kaarti kirjutada, nõuab olukord hoolikalt, et teie sõnum näeks nii mõista kui ka teismeliste kaotust ja tüdrukute toetust leinaprotsessi ajal.

Lugege üksikasju

Uurige nii palju andmeid olukorra kohta, mis aitavad teil kirjutada isiklikku ja sobivat kaarti, soovitab autor ja lektor Helen Fitzgerald American Hospice Foundationiga. Lisateave teismelise suhete kohta surnutega ja uurige, kuidas suri surnud. Teismelise vanus, tema suhe surnu juures ja surma iseloom peaksid kõik mängima, kui üksikasjalikult teete oma sõnumi. Näiteks noorema teismelisega võite kirja hoida ebaselge, eriti kui surm oli vägivaldne või ootamatu.

Kuidas avada

Püüdke kirja avada viisil, mis jõuab teismelisena välja ja teatab teile, et te hoolite, soovitatakse Emily Posti veebisaiti. Vältige ülemääraseid või ebasobivaid kommentaare, mis võivad teenust solvata või segadust tekitada. Näiteks teenijale öeldes, et surnud on “paremas kohas nüüd”, võib teile tunduda lohutav, kuid teismeliste seas ei pruugi need sõnad positiivselt aktsepteerida. Selle asemel kasutage otseseid lauseid, mis edastavad teie kaastunnet, näiteks “ma” Mul on kahju teie kaotuse pärast.

Sõnumi väljalülitamine

Lisage lause või kaks, mis suhtleb teismelisena midagi muud isiklikku. Kui sa teadsid surnu, võiksid sa öelda midagi oma suhetest ja sellest, kui palju sa temast puuduvad. Kui te ei teadnud surnut isiklikult, võiksite mainida positiivseid atribuute või kuulutusi, mida olete kuulnud. Fitzgerald ütleb, et kurvad inimesed peavad sageli kuulma positiivseid sõnu ja lugusid kadunud armastatud isiku kohta, et aidata kindlaks teha isiku positsiooni oma isiklikus ajaloos.

Kaardi sulgemine

Kaasamise kaarti mäletatakse lausega, mis teavitab teie toetust teismelisele. Kui saate mõnda konkreetset mõtet, mida saate teismelise jaoks abi saamiseks teha, mainige seda konkreetselt kaardil, soovitades United Methodist Church. Räägi teismelisele, et jälgite oma pakkumist, et ta teaks, et teie pakkumine on tõeline.