Parimad treeningud, et kaotada oma puusi, põkk ja reied

Terviklik treening rutiin, mis keskendub rasvade põletamisele ja lihaskoe ülesehitamisele koos toitumisharjumuste modifitseerimisega, aitab teil kaalust alla võtta puusadest, tuharadest ja reiedest. Aeroobsed harjutused on kasulikud terve keha rasva põletamise ja lihaste vastupidavuse kohta teie sihtpiirkondades. Resistentsuse väljaõpe, mille eesmärk on tugevdada ja toniseerida oma alakeha, parandab kuju ja vähendab lõtvust. Lihtsad toitumisharjumused võivad põhjustada üldist kehakaalu vähenemist ja aidata teil näha soovitud tulemusi.

Aeroobsed harjutused on ideaalne rasva kadu, sest see kasutab suuri lihasrühmi ja põleb väikese ja kõrge intensiivsusega kaloreid. Jalutamine, jooksmine, jalgrattasõit, elliptiline väljaõpe, treppide ronimine, sõudmine ja mitmesugused aeroobsed treeninguklassid võivad parandada kardiorespiratoorset võimekust, lihaste väljakutset ja üldist rasvapõletust väiksemate puusade, tuharte ja reied. Valige aeroobse harjutusvormid, mida soovite teha ja mis võivad toimuda vähemalt kolm kuni viis päeva nädalas vähemalt 30 minutit.

Madala intensiivsusega treeningut saab läbi viia pikka aega, tavaliselt üle 30 minuti ja kuni ühe tunni. Suure intensiivsusega harjutusi võib teostada lühema kestusega, kuid tulemuseks on suurem põletatud kalorite arv. Ameerika intensiivse harjutuse nõukogu andmetel on näidatud, et intensiivse intervalltreeningu, intensiivse treenimise ja taastumisintervallide korduvad järjestused vähendavad kõhu ja nahaalust rasva. Lisage suurema intensiivsusega intervallid oma treeningutele väiksema alumise keha jaoks.

Puusade, tuharade ja reiede harjutused hõlmavad squats’e, lunges’e ja tõusu. Te saate neid kasutada kehakaalu või hantele. Kolm komplekti 10 kuni 15 kordust tuleks lõpetada kuni lihase katkestamiseni kahe järjestikuse päeva jooksul igal nädalal. Võimalik on ka jalgade pikendamine, jalgurõõmud, külgjugatõstukid ja adductori tõstukid, et kujundada esi, tagant, välimine ja sisemine reie. Hip-pikendused ja vaagnaplatsid on suunatud ja tujuvad tuharad.

IDEA Tervise- ja Fitness Assotsiatsioon näitab rasva kadu altpoolt, et kogu treeningu ajal põletatud kalorite arv peab ületama kogu tarbitud kalorit. Lõigake 250 tühja kalorit päevas nisust, kristallist, žetoonidest või magustoitudest ja suurendage pikaajalise kehakaalu langetamiseks kehal põletatud kaloreid. Väikeste toitumisharjumuste muutmine ja tervikliku harjutusviisi järgimine peaks viima teid lühemate puusade, tuharte ja reied. Patsient, aeg ja püsivus on vajalikud.

Aeroobne

Suur intensiivsus

Vastupanu

Toitumine