Miks pesapalli mängijad viskavad sarve ümber?

Pesapall, nagu paljud spordialad, on meeskondlik sport, mis nõuab edukaks kaitsvaks mängimiseks edukalt töötamiseks palju liikuvaid osi. See kehtib eriti infielderite kohta, kes peavad pidevalt konstrueerima karmide ja täpsete viskavate liikumiste tegemisel. See nõuab lihaste mälu, mis on välja töötatud järjekindlalt. Üks viis, kuidas meeskonnad selle saavutamiseks teevad, on “libistada sarve ümber” pärast lööki.

Manööveri põhitõed algavad püüdjaga, kes on palli löönud pärast seda, kui vastane tajub välja. Enamikul juhtudel viskab lööja kolmandasse basseini, kes viskab lüpsteavet, kes viskab teise basseini, kes viskab esimese basseini, kes siis viskab tagasi pigi. Selle puurimise peamine põhjus on julgustada infraldeerijaid hoiatama pärast seda, kui palli ei panda.

Pesapallimängude voog sisaldab tihtipeale lühikesi tegevuspühi, millele järgneb mitteaktiivsusperiood. Kuigi hunnik viskab palli plaadile, on kaitseala serval, tema varvastel, mängude ootamine. Väljalangemine lõpeb, et pinge kohe läheneb ja sarvest välja viskamine võimaldab piirkonnal vabaneda ja ajastada.

Horn Drilli ümber

Tension Relief