Jooksulint treening fakte

Ameeriklased kulutavad jooksutorudest rohkem kui 2 miljardit dollarit aastas, muutes selle üheks kõige populaarsemaks treeningmasinas kättesaadavaks, vastavalt klubitööstuse veebisaidile, mis on mõeldud spordialade spetsialistide jaoks. Lahingujälg annab tugeva treeningu, ilma et oleks vaja, et kasutajal oleks palju oskusi või koordineerimist. Algajad ja maitsestatud treenijad võivad töötada oma sobivuse tasemega. Suurendage oma jooksulint treeningut, kasutades funktsioone, mida see masin pakub.

Omadused

Lastilaadis on mootorratas või rihm, mis võib sõltuvalt mudelist kõndida, jalutada või töötada kiirustel vahemikus 1 mph kuni 15 mph. Kaldtee kallak on samuti reguleeritav 0 protsendipunkti ulatuses kuni 15 protsenti. Mõned spetsiaalselt valmistatud joadlauad võimaldavad kasutajal ronida nii palju kui 30 protsenti. Enamik jooksulint pakub teile võimalust programmeerida teie kehakaalus ja vanuses, et hinnata põletatud kaloreid. Konsool näitab tavaliselt läbisõitu ja keskmist kiirust.

Potentsiaal

Kuna saate kiirust ja kallutust reguleerida, võib treeningut jooksulint leida nii lihtne kui väga keeruline. Algne jooksulint treening võib hõlmata lihtsalt jalgsi kiirusega umbes 3 miili tunnis nullprotsendilise kaldega 10 minuti jooksul, pikemas ajaperioodis aeglaselt töötades mõne nädala jooksul. Aja jooksul saate lisada aeroobse suutlikkuse suurendamiseks kiiremaid jalutuskäike, kergeid jalgseid või mägesid.

Hill Workouts

Kui oled jalakäija, kes soovib vältida töötamise mõju, võite lisada mägesid, et luua keerulisemat treeningut, mis keskendub kõhulahtiste ja hamstringu lihastele. Läbi ülesmäge põleb palju kaloreid ja parandab üldist vastupidavust – kui teil on tõhus tööle ülesmäge, siis on teil tõhusam sõit koridorral. Kui kasutate talvise väljaõppe ajal kasutatavat jooksulint, pakuvad mäed võimalust paremini jäljendada välistingimusi. Võite minna püstisel kiirusel poole tunni võrra kergetel mägedel või sooritada mäe kordusi, vaheldudes aega tasasele teele ajaga Kallak 6 protsenti või rohkem.

Kiiruse treeningud

Jooksurattad on lihtsam viis Fartliki väljaõppel või kiirusevahemike lisamiseks treeningutesse. Kiiruse intervallid varieeruvad pikkusega 15 sekundit kuni 3 minutit ning aitavad parandada kopsude mahtuvust ja üldist kiirust püsiva ja tempo töötamise ajal. Kuigi saate väljastpoolt kiireid harjutusi, laseb see jooksul kerge vaevaga sisestada soovitud tempo ja proovida pidada kinni turvavööga.

Kasu

150-lb naine, kes sõidetakse löögisagedusel 6 miili ja nullkünnised, põleb umbes 9 kalorit minutis. Kui ta tõuseb oma kaldele 5% võrra, tõuseb selle kalorite põletamine nii palju kui 13 kalorit minutis. Põletatud kalorite koguarv on lõppkokkuvõttes efektiivsuse tegur töökorras, kiirus, millega te sõite, kalle, suurus, Ja seansi kestus. Kuid minut minuti jooksul võimaldab jooksulint üks parimaid põletusi jõusaalis. Ükskõik, kas jalutuskäik või jooksete jooksulint, ehitad ja puhastate oma vasikate, reied ja tagumik lihased. Mööblidetormide treenimine aitab kaasa ka kardiovaskulaarsele võimekusele ja paranenud kopsufunktsioonile.

Jookseb jooksulint on tavaliselt lihtsam liigestel kui sõita kõnniteel, kuid kui teil on artriit või neil on märkimisväärne ülekaal, on jalutuskäik ilmselt parim viis treeningusse jõudmiseks, et vähendada liigeste stressi. Spetsiaalsete tööriistade jaoks mõeldud kingade kasutamine aitab teil vältida põlveliigeseid, istmekatteid ja muud ebamugavustunnet. Protseduurid jooksulõppimiseks, nagu näiteks väljasõit, tuleks läheneda järk-järgult või kaotada kahju. Kui sisestate jooksulintesse suure intensiivsusega intervalli treeningut, anna endale vähemalt üks treeningupäev, et keha saaks parandada ja taastada.

Kaalutlused