Kas 2-tolline jooksulint mööda jalgsi on kehakaalu kaotamiseks tõhus?

2-miiline jooksulint jalutuskäik pakub lühikest treeningut, mis võib põleda paar kalorit. Rõhk on “mõnedel”. Kuigi 2-miiline jalutuskäik on parem kui mitte midagi, ei tohiks see treening üksinda kaotada.

Väike kaalulangus

Kaotada kilo rasva peate looma defitsiidi 3500 kalorit. 120-kilo inimene põletab umbes 170 kalorit 2-miilises jooksulint jalgsi. See on umbes umbes 0,05 naela – või alla 1 untsi kehakaalu langusest. Raskemad inimesed söövad kaloreid kiiremini. 220-kilo isik põletab umbes 270 kalorit jalgsi 2 miili kaugusel. See töötab kuni umbes 0,08 naela või veidi üle 1 untsi. Jalutuskäigu 2 miili päev hüpoteetiline võiks kaalulangus umbes pool naela nädalas. Kuid see eeldab, et inimene ei tarbi kaloreid, mis ületavad igapäevaseid vajadusi. Kui suurendate oma tarbimist, vähendate oma kehakaalu langust. Ohutu kaalukaotuse jaoks tekitab päevane puudujääk 500-1000 kalorit päevas, mis peaks tooma kaalulangus 1 kuni 2 naela nädalas.

Intensiivsuse suurendamine

Et suurendada oma ainevahetust ja jätkata pärast treenimist kalorite põletamist, peate tegema suure intensiivsusega harjutusi või tugevat traninimist. Löögimängija on madala intensiivsusega harjutus, nii et see ei mõjuta selle tagajärgi. Aga kui teil on rasvunud rasvumine, võib see olla kõik, mis teil on võimeline ja mis võib olla hea viis treeningprogrammi käivitamiseks.