Parim harjutus, et vabaneda suurest alumises ja ülemisest kõhtalast

Alumises ja ülemises kõhupiirkonnas asuv kogukaal on terviserisk ja võib kahjustada teie enesekindlust. Selline ülemäära vähendamine võib isegi raskendada isegi kõige lihtsamaid igapäevaseid ülesandeid, nagu näiteks auto väljapääsemine. Harjutus on kesksel kohal, et vabaneda nendest tüsistustest. Teete kõige edusamme, võttes kasutusele mitmetahulise lähenemise.

Aeroobne harjutus

Aeroobne või kardiovaskulaarne harjutus on kõrgel kohal maovähi rasvade vähendamise olulistest harjutustest. Südamet põleb kogu keha rasva, mis hõlmab ka teie kõhtu. Kõik harjutused on kasulikud, kuid harjutused, mida teile meeldib, on kõige paremad. Kui te sundite ennast kasutama, siis satute vaguni kukkumise ohtu ja ei saavuta positiivseid tulemusi. Jooksud, jalgrattasõit, ujumine, kickboxing, hüppenöör, jalgrattasõit ja elliptiline väljaõpe on kõik head võimalused.

Jõutreening

Kaalukoolitus suurendab mitte ainult kalorite kulutusi, vaid suurendab ka lihaseid. Hea eesmärk on suunata kõik oma peamised lihasrühmad täieliku arengu tagamiseks. Tehke harjutusi, nagu pinkprussid, õlakoorid, taguröödad, tricepsi pikendused, bicepsi lokid ja squats. Töötage kaks või kolm päeva nädalas.

Ab harjutused

Ab harjutused on sageli kõigepealt inimeste meelest, kui tegemist on mao rasva kadu. Tõde on, et ab harjutused ei põle suurtes kogustes rasva maos. See on vale mõte, mida nimetatakse kohapealseks vähendamiseks. Siiski, ab harjutused aitavad teil saavutada raskust kauem, tugevamaks ja toniseeritumalt, kuna neil on kasu. Eesmärgiks on sihtida oma madalamat abs, koorma ja absoluutvõrku koos treeningutega, et tagada täieliku arengu saavutamine. Tehke harjutusi nagu rippuvad põlve tõusud, vastupidine langus kruusi, vene keele ja kõhu tõmbeventiilid.

Südame kestus

Kui kavatsete kaotada kehakaalu, tuleb teie südame treeningu pikkusega tegeleda. Pärast sporaadilist treeninggraafikut, kus te töötate korraga vaid mõne aja pärast, ohustab see teie edu. Ameerika Spordimeditsiini kolledž soovitab 60 kuni 90 minutit füüsilist tegevust viis päeva nädalas, et saavutada parim kaalulangus. Kui teil on hõivatud ajakava, töötage iga kord mitu korda päevas vähemalt 10-minutilise intervalliga, et oma aega koguda.

Intervall koolitus viiakse läbi, vahelduvalt oma intensiivsust edasi-tagasi kõrgete ja madalate kogu südame treeningu ajal. See põhjustab rasvade kiiremat kiirendamist. Töötamine stabiilsuspalliga koos kaalutreeningu harjutustega sunnib sind lõpetama oma abs, et jääks tasakaalus. See annab vaikimisi ab treeningu. Kaasa palli nii palju harjutusi kui võimalik; Circuit koolitus viiakse läbi, lähtudes ühest kaalutreeningu harjutuse järgmisel lühikese puhkuse katkestusi harjutuste vahel. See hoiab teie südame löögisagedust ja soodustab kiiremat kehakaalu langust. Kasutage oma harjutuste vahel 30 kuni 45 sekundit ja tehes kolm või neli vooluahelat.

Näpunäiteid kiiremaks arenguks