Parima väljaõppega keegi haigestumatult rasvunud

Kuigi termin “haigestumatu rasvumine” on tehniline, kirjeldab see ka ebamugavustunde ja depressiooni ulatust, kellel sageli kogevad rasked ülekaalulised inimesed. Kui teil on morbidly rasvunud, on teie kehamassiindeks suurem kui 40 või suurem kui 35, kui see on seotud olemasoleva kaasuva haigusega, nagu diabeet või hüpertensioon. Lihtsamalt öeldes liigitatakse teid ka morbidly rasvunud, kui te kaalute 100 kilo või rohkem oma ideaalse kehamassi kohta. Kui teil on kehv rasvavõimsus, on parim harjutus või harjutus madala mõju ja lihtne teostada. Selle kriteeriumiga sobivad mitmed harjutusviisid.

Kõndides

Kõik, mida peate käima jalutusprogrammi alustamiseks, on hea jalgpalli- või jalatsipaari paar, mis sujuvalt imab teie kehakaalu. Alusta jalgsi vaid kahe kuni viie minutiga päevas, seejärel lisage kaks minutit iga kolmandat päeva. Teie esialgne eesmärk on jalutada 30 minutit päevas, kuid võite selle summa jagada mitmesse viie- või 10-minutilise jalutuskäiguga. 2005. aastal avaldasid Colorado Ülikooli teadlased leiud, mis näitasid, et rasvunud inimesed põlevad rohkem kaloreid ühe kilomeetri kohta, kõndides aeglaselt, mitte jõhkralt. Madalam tempo võib vähendada artriidi ja liigeste kahjustusi. Nii et see on hea, kui teha kilpkonn – aeglane ja kindel on võitnud valem.

Vesiraamatud

Vesi võib olla halvasti rasvunud. Vesi vähendab teie keha rasket koormust kuni 90 protsenti, aitades teie liigeseid ja luusid. Kui te olete oma kaaluga iseteadlik, kaitseb see bassein teid teatud piinlikkust. Saate kasutada basseini mitmesugustel tervislikel viisidel, alates jalutuskäigust kuni ujumiseni vesirabeebiga.

Stationary Bikes

Püsiva jalgrattaga sõitmine on veel üks tõestatud vähese mõjuga harjutusvorm. Parim eelis on lamav jalgratas, mitte tavalise jalgrattaga sama pisikese jalgrattaga püstine jalgratas. Saate mugavalt istuda toolile sarnasel istmel, mis lihtsustab survet seljale ja liigestele. Alustage viie minutiga trenereerimisega ja suurendage järk-järgult treeningu aega ja intensiivsust. Paigalseisv jalgratas lubab teil vaadata televiisorit või lugeda, mis võib muuta aja mööduda kiiremini ja mõnusalt.

Kaalutlused

Kui teil on rasvunud rasvumine, on oluline kontrollida oma arstiga enne treeningprogrammi alustamist. Ärge unustage juua rohkelt vett, et treenimise ajal ja pärast seda hüdreeritud jääda – teil on rohkem higistamine kui tavalise kehakaaluga inimene. Kuigi Ameerika Spordimeditsiini kolledž soovitab inimestel, kellel on üle 150 aasta või rohkem kehakaalu või ülekaaluline füüsiline koormus nädala jooksul, et stabiliseerida või vähendada kehakaalu ning kauem kui 250 kuni 300 minutit nädalas märkimisväärse kaalu kaotamiseks, Pikaajalised eesmärgid. Ärge püüdke ennast liiga alguses. Kaalu saavutamiseks kulus kaua aega ning selle kaotamiseks kulub aega. Kuid see jääb sinna kinni, ei saa te igavesti haiget.