Mida mitte süüa lameda kõhuga

Lameda mao saavutamine on võimalik, kui te kohustute regulaarselt harjutama ja tervislikku toitumist. Teatud toidul on võime teie jõupingutusi ära hoida ja tuleks keelata külmkapist ja kapist. Vältige kõhupunetust ja nuumamistooteid köögiviljade, puuviljade, tailihaproteiinide ja tervislike rasvade tarbeks.

Töödeldud toidud

Toit võib ulatuda minimaalselt ja tugevalt töödeldavast – alates pakendatud spinatist kuni valge kastmete ja külmutatud mikrolaineahjude hulka, millele on lisatud värve ja säilitusaineid. Mõned minimaalselt töödeldud toiduained, nagu külmutatud köögiviljad, on oluliste toitainete allikas, kuid sellistes toiduainetes nagu konserveeritud ja pakendatud oad, küpsised ja burgerid on suures koguses suhkrut, soola ja ebatervislikke rasvu. See võib põhjustada puhitus ja kaalutõusu keskel.

Suhkru Blues

Vältige toitu ja suhkruid joogi jaoks lameda kõhupiirkonna jaoks. Suhkruvoodid põhjustavad vere suhkrusisalduse kõikumist, mis põhjustab näljahäda ja üle uinumist, mis võib põhjustada kehakaalu tõusu – eriti teie keskel. Dr Rasa Kazlauskaite sõnul suureneb suhkur rasvamaks ja üks parimaid viise tarbimise vähendamiseks on suhkrute jookide nagu sooda kõrvaldamine. Vähendage ka mahlade tarbimist, kuna need on ka kõrge suhkru ja vähese kiudainetega, mis täidavad sind ja aitavad seedeelunditel tervist soodsamal kõhuplastikul. Täitke oma klaas veega, mitte suhkrute jookidega, ja jätke suhkru toidud, näiteks küpsised, koogid ja kristalliseerunud kastmed.

Kallake soola eluviis

Soolesisaldusega toidud võivad põhjustada ebamugavust puhitus ja raskusi sinu teksapükse paigaldamisega. Naatrium põhjustab keha vee säilitamist, mis viib täieliku kõhu ja võimaliku kehakaalu suurenemiseni aja jooksul, kuna kõrge rasvasisaldusega toidud on sageli ka rasvasisaldusega. Vältige kõrge soolasisaldusega toiduaineid nagu töödeldud konserveeritud supid, kastmed, mikrolaineahi, kartulikrõpsud ja deli meat.

Ebatervislikud rasvad

Liiga palju rasvaste toitude söömine toob kaasa kehakaalu tõusu ja vähendab suutlikkust saavutada lamedad kõhupiirkonnad. Eriti tuleks vältida ebatervislikke küllastunud ja transrasvhappeid, sest need rasvad ei põhjusta ainult kõhuõõne rasva, vaid suurendavad ka südame-veresoonkonna haiguste riski. Vältige töödeldud kooke, küpsiseid, sõõrikud, praetud toitu ja rasvmutat tervislikemate monoküllastumata ja polüküllastumata rasvade sisaldavate toitude kasuks. Need avokaados leitud rasvad, oliiviõli, pähklid, seemned ja rasvkala võivad vähendada südamehaiguste ohtu ja täidavad teid ka näljahäirete ärahoidmiseks.