Mis on kiired jalutuskäigud?

Kiire jalutuskäik tähendab mõõduka intensiivsusega treenimist, et saavutada kardiovaskulaarset kasu, mis suurendab üldist vastupidavust ja vähendab südamehaiguste, rasvumuse ja insuldi tekkeriske. Püstine kõndimine võib alata viie minuti pikkuse sammuga, et oma keha tutvustaks liikuva ja järk-järgult kuni 150 minutit nädalas. Esmalt küsige oma arstilt nõu, sest kõik ei saa jalgsi turvaliselt parandada tervislikkuse parandamiseks.

Püstine kõndimine tähendab tavapärase käigu kasutamist jalgsi 3 km / h või kiiremini. Kui kõnnite õues, annab see loomulikult teie juustele tuulekindlat välimust. Ärge unustage kõndida, liigutades oma käed, painutades oma küünarnukid, seisma püstiselt, hea asendiga ja kandes kandma esmalt pinnale. Kiire tempo on kiirem kui igapäevane, mugav tempo, kuid aeglasem kui kiirus või ratsutamine, sörkimine või jooksu tempo.

Kõndimine kiires tempos mõjutab teie hingamisvõimalusi. Mõõdukalt pingeline aeroobne aktiivsus suurendab südame löögisagedust pikema aja jooksul, mille tulemuseks on kiirem hingamine. Kui teie intensiivsuse tase on selles kohas, kus peate oma hinge kinni haarama, hingeldama õhku või kogenema hingamisraskusi, on see nähtus sellest, et see on liiga tugev ja signaal on kohe lõpetada.

Kiire jalutuskäik mõjutab teie kõnevõimalusi. Suhtelise intensiivsusega tööriista, mida tuntakse kõnekatkena, kasutamine näitab, kas teie kõndimiskiirus jääb selle intensiivsuse piiresse või mitte. Alusta kõndimist kiiremini kui tavaliselt, kas ise või sõber. Ärge jookske ega kiirustage. Pärast kõndimist 10 minutit hakka rääkima. Kui saate vestluse jätkata, aga mitte laulda, on teie kiirus kiire.

Südame löögisagedus mängib olulist rolli, otsustades, kas te kõnnite kiirelt või mitte. Kiire sammu pidamine tähendab südame löögisageduse suurendamist pikema aja vältel, kui see on ohutu ja teie südame löögisagedus jääb soovitud vahemikku. Selleks, et teada saada, kas te kõnnite kiirelt kiirusega, peate oma pulse kogu kõndimisviisi ajal kasutama ja kasutama seda jälgimisvahendina. Kontrollige oma impulssi käsitsi või kandes elektroonilist monitori. Kasutage oma südame löögisagedust, et reguleerida oma intensiivsuse taset ja jääda soovitud südame löögisageduse vahemikku. Kui te kõnnite kiirel kiirusel, mis põhjustab kiiret südame löögisagedust, on teie intensiivsuse tase liiga kõrge. Alustage oma südame löögisagedust aeglustades, et vältida selle ülekoormamist. Kui teie praegune jalutuskäik ei suurenda teie südame löögisagedust väljakutse esitamiseks, suurendage oma intensiivsust, et oma treeningut maksimaalselt kiirendada.

Kiirus

Hingetõmme

Kõne

Südamerütm