Asju enne magama, et kaalust alla võtta

Ameeriklased kulutavad igal aastal miljardeid dollareid kaalulangusprogrammide ja -toodetega. Kuigi ükski kehakaalu kaotamise meetod ei tööta kõigile, võite olla üllatunud, et õpime seda, mida te õhtul õhtul mängisite. Kas see aitab vältida mõttetute snackimist, veendumaks, et te ei pääse näljaseks ega võta ülejäänud osa, et hoida oma süsteem tasakaalus, tehes kindlaid asju enne magamiskohta, aitab teil kaalust alla võtta.

Vältige emotsionaalset söömist

Õhtupiim on paljude toitjate jaoks keeruline aeg. Kui töö- või koolipäev on läbi ja päike langeb, on kerge igavleda või, kui teil on olnud halb päev, pingutama ja pöörata toidule naudingu või mugavuse saamiseks. Tegelikult on emotsionaalne söötmine üldiselt ületamise peamine tegur, Marylandi ülikooli meditsiinikeskuse toitumisspetsialisti Andrea Wenger-Hessi sõnul. Selle asemel, et pöörata toitu enne, kui peate voodisse, nautige head raamatut, et leevendada igavusaega või võtta kuuma vanni stressi leevendamiseks.

Ole suupiste

Kuigi sa peaksid olema ettevaatlikud öösel emotsionaalse söömise puhul, ei tähenda see, et süüa ei peaks üldse enne, kui on aeg sulgeda silma. Tervislik ja madala kalorsusega suupiste aitab kaalukadu, hoides teie ainevahetust ja vältides ärkamist kesköös öösel, kes soovib keskööni suupisteid. Helpguide soovitab lahja valgu ja keeruliste süsivesikute, nagu näiteks täis teravilja teravilja kaussi koos madala rasvasisaldusega piima või puuviljade ja juustuga, kombinatsioon. Kuid soovite vältida suuri, raskeid toite või väga maitsestatud toite, mis võivad põhjustada kõrvetised ja hoida sind ärkvel.

Venitada

Kasutades oma aega enne voodit oma kaalulanguse eesmärkide saavutamiseks ei ole ainult toit. Viimastel aastatel on teadlased avastanud, et uni või selle puudumine mõjutab söögiisu. Ameerika harjutusnõukogu sõnul heidab unenäod välja hormoonide tasakaalu, mis kontrollivad näljahäda ja küllastumist. Enne voodit venitades võib-olla baasjooga rutiini kasutades, võimaldab teie lihaseid lõõgastuda ja aitab teil saada kaheksa tundi magamist, mida vajate.

Blokeeri välja valgus

Tumedane unine keskkond on veel üks peamine rahutu une ja seega õige kaalulangus hormonaalse tasakaalu saavutamiseks. Öösel võib liigne valgus häirida une. Sel põhjusel soovitab Helpguide õhtul vähese vattlibude kasutamist. Kui teile meeldib enne voodit lugeda, kasutage pigem raamatut kui tagasi valgustatud elektroonilist seadet. Pimikuskardinad võivad aidata vähendada valguse sissetungi tänavavalgustitelt või muudest välisallikatest. Kui te olete eriti tundlik valguse suhtes, saate ka kellad või LED-ekraanid eemal olla.