Millist tüüpi ujumistrikood on hea, kui teil on suur kõhu ja reied?

Enne kui külastad seda hooaega supelrõivaste poest, siis uurige, millised supelrõivaste stiilid ja kujunduselemendid suudavad teie joonist paremaks muuta, ilma et peaksite oma kõhtule ja reitele minema. Teie keha parima sobivus aitab teil näha rangemat midsekt, mis muudab teie visuaalse pikendamise ja salenemise. Valige sobiv ujumistrikoo, et suurendada seda, mis teil on, ja võite koguda nii armas ülikond ja lisa annus usaldust.

Teatavad disainielemendid aitavad teie ujumisriietusel kujundada silemaid, trimmerite jooni. Mõnedes ujumismudelites on varjatud, sisseehitatud juhtpaneelid, mis pingutavad oma keskel nii, nagu on kujundatud. Mõnedes piirkondades rõngav või rätikud aitavad minestada ka kõhtu, samal ajal kui randmega rannarõivaste töötab suurema rei kamuflaažiks. Kui sukkpüksid ei ole teie stiil, otsige ujumismutte, mille jalad on kõrgemal lõigatud, ideaalis reguleeritavate külgedega, et saaksite korralikku puusa paigutamist. See pikendab teie jalgu visuaalselt, mis võib samuti aidata neil peenema pilguga.

Nagu tavapäraste rõivaste puhul, on tumedamate värvidega ujumistruktuuridel teie näitaja suhtes salendav mõju. Must on vaevata ajatu valik, kuid kui soovite rohkem värvi proovida, siis otsige ujumismütsid sügavates toonides nagu mere-, marooni- või tumedad ploomi. Vältige julgeid, suuremaid trükiseid, mis võivad rõhutada ja esile tõsta probleeme. Selle asemel vali väike mustriga ülikond, nagu tumerohelised ujumisriided, tumedad mustrid on rohkem meelitavad kui heledad või heledad värvid.

Kui soovite kasutada kaheosalist ujumistrikrit, otsige tankini, mis annab teile sama lõbusad segamis- ja vastendamisvõimalused kui bikiinid, kuid mitte nii paljastavad. Otsige pisut põletatud või A-rida topi tankini, et pühkida oma keskosa, ilma kõhtu kinni jääda. Nagu ühekordsete ujumistrikoodide puhul, jääd kleepige tumedate värvide ja väikeste mustritega ning otsige üksikasju, nagu näiteks puurimine, et hoida oma vaevuste väljanägemist.

Varjutamine on alati tore moodus probleemipiirkondade varjamiseks ilma oma ranna stiili ohverdamata. Täispikk aksessuaar on õhuke, mustriline kangas ultra-glam variant või saavutab sama katvuse kasu tavalisest jersey maxi. Värviline tuunika või pika, suuremahulise nupuvajutuse stiil on varjatud ka teistest valikutest, mis tagavad teie kõhupiirkonna jaoks piisava katvuse.

Slimming Detailid

Värvid ja prindid

Tankini ujumistrikood

Cool Cover-Ups