Milliseid vahendeid on vaja isiklikuks jõusaaliks

Isiklik kodu jõusaal võib olla sama väljamõeldis kui kõik, mis on varustatud kõigi uusimate seadmete ja säravate komplektidega, mis sobivad hantele, või nii lihtsad, kui ka teistel kaaludel, põrandamattel ja kardiovaskulaarsel masinal. Kui valite oma koduse jõusaaliga varustuse, pidage silmas oma isiklikke sobivuse eesmärke, eelarve- ja ruumipiiranguid, soovitame Ameerika Nõukogu harjutustööd.

Kasu

Isikliku kodutreeningu seadistamine annab teile võimaluse kasutada päeva või ööl ilma oma kodust lahkumata. Kui te ei jõua jõusaalisse või ei meeldi töötada välja rahvarohkes toas, on teie jõusaalis olev jõusaal teil täielikku treeningut privaatsuses. Lisaks võite kohandada seadmeid, välimust ja treeningmasinate valikut vastavalt oma isiklikele vajadustele ja võimetele. Kasutage kodus jõusaali varustust kolm kuni viis päeva nädalas, et see sobiks ja hoiaks oma kaalu kontrolli all.

Kardiovaskulaarseadmed

Kuigi üks või kaks kardiovaskulaarset masinat omavad, ei pruugi see olla vajalik, võite ajendada treenimist siseruumides, selle asemel et sõita või jalgrattasõitu välja. Kui te investeerite ainult ühte masinat, pidage silmas elliptilist treenerit. Treener võimaldab teil töötada oma ülemise ja alumise keha ja väikeste stressidega liigestele. Kui teile meeldib spordiüritustel osaleda või soovite osaleda, valige jooksutreeningu või jalutuskäigu jaoks jooksulint. Lamised või püstised statsionaarsed jalgrattad, sõudmise masinad ja treppimüüjad on kõik head kardiovaskulaarsed masinad.

Kaalutreeningvarustus

Ümarate treeninggraafikute hulka kuulub jõutreening. Kui paigaldate oma isikliku jõusaali, lisage vähemalt üks taldriku ja plaatkaalude alguskomplekt. Ostu komplekti, mida saate laiendada hiljem, kui muutute tugevamaks ja vajate rohkem kaalust. Lisage kas hombdellide komplekt või üksik hantlite komplekt koos kaalumisplaatidega, mis keeratakse sisse ja välja. Reguleeritavad dumbbellid säästavad ruumi ja on odavamad kui terve hantliga komplekt koos hammastega. Investeerige massiivistikku, millel on kallak ja langus, et toetada teid, kui tõstad kaalu ja töötavad oma kõhu lihased. Kui teil on piisavalt ruumi, kaaluge kodu-jõusaalisüsteemi ostmist, mis võimaldab teil teha mitmesuguseid tugevuse suurendamise harjutusi, kohandades kaableid, lisades raskusi või kasutades oma kehamassi.

Vajalikud lisad

Väikesed täiendavad sisseseadeid oma isikliku jõusaali ümardamiseks pakuvad reguleeritavat astmelauda vasika tõustes ja jalgade toonimiseks, hüppenööriks soojendamiseks ja kardiovaskulaarsete treeningute tegemiseks ning treeningmeetodil, mis asetatakse põrandaharjutuste läbiviimiseks. Osta väikest mini-batuut lõbusaks ja kiireks treeninguks. Kaaluge mõlema kettlebelli ja meditsiinipallide lisamist oma isiklikule jõusaalile. Kettlebell ja meditsiinipall suurendavad tuumori ja jäseme tugevust, paindlikkust ja annavad teile kardiovaskulaarse treeningu.