Kogu jõusaal xl vs kogu jõusaal eliit

Kuigi raske turunduse ja infomercial-stiilis hype on raske läbi vaadata, on Total Gym olnud üle 30 aasta. Mudeli kiire käibe tõttu, kusjuures üks neist jääb ruumi teisele, ja mõned mudelid, mis on loodud spetsiaalselt müügiks läbi teatud turustusvõimaluste või välismaiste turgude, on segane. Kuid Total Gymi pikk ajalugu ning uute mudelite ja valdavalt positiivsete kasutajate arvustuste pidev kasutuselevõtt näitavad, et Full Gymi tootjad võivad lihtsalt midagi õigesti teha.

Sarnasused

Mõlemad Total Gym mudelid töötavad samal põhimõttel: sa istud või langevad libisoojale, mis on paigaldatud kaldreale. Mida teravam on kallak, seda suurem on teie kehamass, mida tõstetakse, kui tõmbad või tõmbad rihmaratta käepidemeid või pahkluu manseti, et liigutada jalgratast rööbasteeni.

Aksessuaarid

Üks suurimaid diferentseerivaid tegureid täiskasvanute tervise mudelite vahel on see, millised tarvikud tulevad standardile. Total Gym XLi täiustatud telkimisplatsi asemel, mis on suurem kui teiste täiskomplektidega täiskasvanute mudelitel, on Total Gym Elite’is saadaval jooga baar, mida on teistest Total Gym mudelitest muudetud. “Total Gym Elite” komplektis on ka riiulite mõlemal küljel monteeritud rihmarattad ja pressimisvardad, mõlemad tarvikud, mida saab Total Gym XL-i jaoks eraldi osta.

Muud erinevused

Suurim kosmeetiline erinevus Total Gym XL ja Total Gym Elite vahel, välja arvatud XL-i küpsetamine ja Elite baar jooga baaris, on Elite pühkija-kujuline glide pardal. Päevaklaaside kujundamine on suhteliselt peen ja ei paku ilmset eesmärki kaugemale esteetilisest vaatepunktist.

Kättesaadavus

Teine oluline erinevus Total Gym XL ja Total Gym Elite vahel enne nende mõlema tegevuse lõpetamist oli nende kättesaadavus. Elite oli algselt saadaval ainult koduvõrgu kaudu. XL oli otseselt saadaval tootjalt ja teistelt jaemüüjatelt.

Kulud

Total Gym Elite pole enam ostmiseks saadaval. Kui see on kättesaadav, müüdi seda jaemüügiks 300 kuni 400 $ vahel, mis on tunduvalt väiksem kui Total Gym XLi algne jaehinnas umbes 1600 dollarit. Algselt saadaval tootjalt ja teistelt jaemüüjatelt alates 2010. aasta juulist on Full Gym XL aeg-ajalt saadaval vaid täiendatud mudelina, mille modifitseeritud jaehind on umbes 800 dollarit.