Jooga teekodokside ülevaade

Yogi-tuntud firma loob Yogi teed. Ettevõttel on filosoofia luua tooteid, mis toetavad meelt, keha ja vaimu. Ettevõte kasutab Ayurveda, mis keskendub looduslikele abinõudele. Jogi teede loojad usuvad, et tervist võib leida looduses.

Funktsioon

Yogi DeToxi tee on loodud selleks, et vabaneda lisandite kehast. Ettevõte lõi tee, et inimesed saaksid oma keha oma keha puhastamiseks abistada. Tee töötab kahe organi, neerude ja maksa filtreerimise teel. Lisaks regulaarsele DeTox’i teele toodab ettevõte ka teed, mis lubab naha eemaldamist. Yogi Skin DeTox tee loodi inimese keha puhastamiseks ja selge, tervena ja hõõguvat nahka toota.

Koostisosad

Joogi DeToxi teeainete hulka kuuluvad must pipar, ingver ja India sarsaparilla. See hõlmab ka maitsetaimi nagu kapsas, takjas ja Juniper berry. Yogi DeToxi tee on kõik loomulik. See ei sisalda säilitusaineid ega kunstlikke koostisosi. Tee on ka kofeiinivaba.

Arvustused ja kliendi ülevaade

Vastavalt Yogi Products’ile hindavad paljud teid paljudest, kuid veebisaidil on ka mitmeid ebarahuldavaid ülevaateid (alates 2010. aasta augustist). Need ülevaatused koosnevad peamiselt üksikisikutest, kellel esines tee ebatavalisi kõrvaltoimeid, nagu füüsiline väsimus, ärevus ja kuumad hood. Amazon.com’is kirjeldavad retsensendid teed kerget ja meeldivalt vürtsikat maitset.