Parimad jooksukingad langenud kaared

Kui keegi on langenud kaartega, on oluline, et saaksite jooksu kinga, mis toetab su jalgade õigsust. Teile on parim liikuva jalatsi jaoks liikumiskonksu pesa. Liikumist reguleerivad kingad on kergesti eristatavad, kuna neil on kaare siseküljel plastist kiilu. See kiil annab teile vajaliku toe ja aitab hoida oma jalgu ja põlvi liigselt stressi all.

Tavalised lõksud

Liikumiskontrolli jooksukingede ostmisel on teie peamine õngepink, mis on kalliskõrguse suurenemine, kuna platvormi kiil, mis asetatakse jalatsile teie langenud kaared, võidelda. See suurenenud kandide kõrgus võib põhjustada ebastabiilse jalgsi ja pahkluu vigastuste tekkimist.

Kust osta

Parim koht liikumisteruumi jooksujalatsite ostmiseks on tervislik kingapood. See veebipood kannab jalatseid, mis on spetsiaalselt loodud teatud jalgade jaoks, kaasa arvatud langenud kaared. Alates 2010. aasta septembrist pakub see 10 erinevat jalatsi stiili, mis on spetsiaalselt liikumiskonkursi jaoks mõeldud. Tervislik kingapood pakub ka tasuta kohaletoimetamist tellimustel üle 75 $ ja tasuta vahetusi.

Kulud

Liikumisanduri jooksukingede ostmisel peaksite kulutama 100 kuni 150 dollarit sõltuvalt pakutavatest võimalustest. Sellised omadused nagu niiskusvärvitav materjal, lisakolb imendumine ja ühilduvus kohandatud ortopeedilistega maksavad rohkem.

Insideri nõuanded

Midagi, mida te ei pruugi liikumispiirdejalatsite kohta teada pidada, on see, et nad sageli loobuvad tavapärasest ortopeedist tulenevalt vajadusest kohandada ortopeidet, kuna need on kiilukujulise kaarte tugi. Müüja võib teie käsutuses kasutada kohandatud ortopeedia koos oma liikumissuunistega, kuid enamik inimesi ei pea seda vajalikuks. Liikumisanduri kinga lisatud ortokummide toetus võib teie jalgu liiga palju ära hoida, mis võib põhjustada stabiilsuse probleeme sõidu ajal.