Parim adhd lisand

Marylandi ülikooli meditsiinikeskuses märgitakse, et ligikaudu 3-5% kõigist lastest on diagnoositud ADHD või tähelepanupuudulikkuse hüperaktiivsuse häire. Poisid esinevad tõenäolisemalt sümptomid kui tüdrukud. Sümptomid hõlmavad tavaliselt inimese võimetust keskenduda, hüperaktiivsusele ja impulsi mõjutamisele. Ravimeetodid sisaldavad sageli retsepti ja käitumusravi kombinatsiooni. ADHD patsientide toidulisandite kasutamise kohta on läbi viidud uuringud ning on olnud palju vastuolulisi tulemusi; pidage alati nõu oma arstiga enne oma toidulisandite lisamist.

Tsink on ainus täiendus, mis näitab ADHD-sümptomite haldamisel märkimisväärset lubadust, mis on välja antud “Neurotherapeutikumide ekspertgruppide” 2009. aasta aruandes. MedlinePlusi andmetel on mõned uuringud näidanud, et ADHD patsientide veres mõõdetud tsingi tase on madalam kui teiste laste puhul, ja täiendus võib mõningaid sümptomeid parandada – kuigi suur osa sellest on toimunud üksnes Lähis-Ida riikides, kus tsink Puudus on tõenäolisem.

Marylandi Ülikooli meditsiinikeskuse andmetel puuduvad praegu uuringud, mis uurivad omega-3 ja omega-6 rasvhapete sisalduse suurenemist veres ADHD patsientidele. Mõned uuringud on näidanud, et nende hädavajalike rasvhapete tasemed, mis on hädavajalikuks käitumiseks hädavajalikud, on ADHDga lastel ka madalamad. 2006. aastal avaldatud uuringus “Prostaglandiinid, leukotrieenid ja olulised rasvhapped” leiti, et hüperaktiivsuse ADHD-sümptomi vähenemine on suurendanud omega-3-rasvhapete sisaldava linaseemneõli ja C-vitamiini.

Hiljuti avaldas “Lipiidid tervises ja haiguses” avaldatud 2010. aasta uuringus ADHDga lastel läbi viidud uuringu, et omega-3 ja omega-6 rasvhapete, magneesiumi ja tsingi kombinatsioon avaldas sümptomite üldist vähenemist. Uurijad leidsid ka, et uuringus ei esinenud selle raviga kõrvaltoimeid, seega võib nende lisamine olla teie arsti juhiste kohaselt ohutu soovitus.

Rauatoide võib olla kasulik neile, kellel on ADHD. See võib olla tingitud sellest, et ADHD sümptomid on sarnased neile, kellel on raua puudus, väidab Marylandi ülikooli meditsiinikeskus. Kuid kui teie lapsel on normaalne raua tase, võib täiendus olla mürgine, mistõttu kontrollige kõigepealt oma arsti.

Tsink

Omega-6 ja Omega-3 rasvhapped

Magneesium

Raud