Parimateks aminohapeteks kaalulangus

Lähenemisviis kaalulanguse täiendusi, mis muudavad toetusetaotlused ettevaatusega. Teatavaid aminohappeid, eriti fenüülalaniini ja hargnenud ahelaga aminohappeid, müüakse laialdaselt kaalu kaotamiseks. Lähemal vaatlusel tundub siiski, et nende väidete toetuseks esitatud tõendid on väga piiratud ja aegunud. Valgu koostisosadetena on paljudes toiduainetes aminohappeid leitud. Kuid kuni on olemas kindlad uuringud, mis toetavad teatud aminohapete efektiivsust, on kõige parem kinnitada tõestatud kaalulangusstrateegiaid. Hea uudis on see, et saate oma dieedi sisaldada vadakuvalku, et aidata kaalulangus.

Lähemalt vaadake hargnenud ahelaga aminohappeid

Hargnenud ahelaga aminohappeid, leutsiini, isoleutsiini ja valiini kasutatakse laialdaselt kaalu langetamiseks. See seos tuleneb 1990. aastatel avaldatud piiratud uuringutest, mis näitasid, et BCAA-de kombineerimine piiratud kalorsusega dieediga aitab kaasa kehakaalu langusele. Üks selline uurimus, mis avaldati Rahvusvahelise Spordimeditsiini ajakirja 1997. aasta jaanuari numbris, leidis, et BCAA-d põhjustasid eliitilistel võitlejatel märkimisväärset kehakaalu langust koos kalorsusega piirangutega. Hiljuti avaldatud uuringud, mis kinnitavad varasemate uuringute tulemusi, on puudulikud, mistõttu on võimatu kindlalt teada, kas ainuüksi BCAA-de täiendamine kaalukaotuse jaoks on tõhus.

Uurimine fenüülalaniinist

Fenüülalaniin on aminohape, mida tavaliselt turustatakse isu summutamiseks. Kuid nagu BCAA-de puhul, on tõendid piiratud ja vananenud. Fenüülalaniin võib mängida rolli isu kontrollimisel, kuid ainsad kättesaadavad tõendid avaldati 90. aastatel. Ajakirja Metabolism juunis 1994 avaldatud uuring teatas, et fenüülalaniin stimuleerib isu supresseeriva hormooni koletsüstokiniini vabanemist. Uuringute vabatahtlikud, kes võtsid fenüülalaniini 20 minutit enne testiannet, tarvitasid oluliselt vähem kaloreid ja täheldasid suurenenud tunde kui platseebot saanud. Kui see kehtib täna, võib fenüülalaniin kaaluda kaalu vähenemist, kuna see võib mõjutada söögiisu. Siiski on teatud teadmiste saamiseks vaja uusi uuringuid, mis annavad sarnaseid tulemusi.

Sisaldab valku kehakaalu langetamiseks

Juustutootes eraldatakse vadak, piim vesine osa, kohupiimast. Vadak on kõrge kvaliteediga valk, mida saate kasutada kaalulanguse vähendamiseks. Leiad vadakuvalgu toidulisandeid, tavaliselt pulbri kujul, vooderdades oma kohaliku tervisekaupluse riiulid. Vadak sisaldab rohkesti toitaineid nagu kaltsium ja bioaktiivsed peptiidid ning sisaldab olulisi aminohappeid ja hargnenud ahelaga aminohappeid. Vastavalt 2008. aasta märtsi ajakirja Nutrition and Metabolism ajakohastatud uuringule, koos vähendatud kalorsusega dieediga võib vadakuvalgu lisand suurendada rasva kadu ja aidata säilitada lihaseid. Uuringus andis vadakuvalgu täiendus rohkem kaalulangus kui ainult dieet.

Tõhus kaalulangusetoed

Kui te arvate, et teil on vaja kaalulangusetoetuse lisarengu, peate selle, mis on osutunud tõhusaks. Toidulisandid, mis ei tööta, ei ole maagilised täpid, mis võimaldavad süüa mida iganes sa tahad ja langeda naela. Nad nõuavad ikkagi, et te oma toitumisharjumusi puhastaksite ja kasutaksite treeningprogrammi. Konsulteerige oma tervishoiuteenuse osutajaga teile soovituste jaoks. Orlistat on FDA poolt heaks kiidetud, retseptita lisand, mis aitab kaalulangus, blokeerides mõned toidust rasva. Teine võimalus on Aafrika mango väljavõte. Mitu uuringut, sealhulgas üks avaldatud ajakirja “Lipiidide tervis ja haigus” 2009. aasta märtsi numbris, leidis, et see põhjustas kehakaalu langust ja kolesterooli paranemist.