Parim dvd käte treenimiseks

Kodused treeningud on tõhusad alternatiivid päevadel, mil teil pole aega jõusaali jõudmiseks või kui eelistate lihtsalt oma kodus mugavalt välja töötada. DVD-d võivad aidata teil nõrkade ja lõtvade käte toonust osana üldisest treenimisrežiimist, mis hõlmab ka südame harjutusi, et kaotada liigse rasva, mis peidab toonitud lihaseid. Parim relvastus DVD jaoks varieerub sõltuvalt teie individuaalsest sobivuse tasemest, huvidest, eesmärkidest ja suhtest instruktoriga. Üldiselt on parim relvade treening DVD-l tõhusad harjutused, modifikatsioonid ja võime motiveerida teid.

Kui teil on sobiv ja soovite väljakutse ennast uute treeningutega, võib Andrea Rogers Xtend Barre just teie jaoks DVD. Barre treeningu keskendub balleti stiilis liikumistele kogu keha pikendamiseks ja toonimiseks, kuid te ei pea seda tegema ballerina. Sertifitseeritud isiklik treener ja kliiniline uurija Erica Maja väidab, et selle video ülemine osa on üks tema DVD-mängija parimatest treeningutest. Too õlad ja käed nii vähe kui 11 minutit, keskendudes korduvatele ja vähem puhata.

Jillian Michaels on tuntud oma rolli treenerina Ameerika löögi näitusel The Biggest Loser. Tema hardcore eluviis ja koolitus taktika aitab teil skulptuurid seksikas, tugevate relvade osana üldine rasvapõletus treening. Tõsta lihaseid üles ehitada ja põletada kaloreid DVD-dega “Shred It With Weightings”, kus harjutuste jaoks kasutatakse hantlit või veekeetjat. Valige kaal, mis võimaldab teil täita kõiki harjutuse kordusi, kuid kestab trenni lõpuni. Kui te ei tunne, et te töötasite DVD-de lõpus piisavalt kõvasti, proovige oma järgmise treeningu jaoks suurendada koormust.

Tamilee Webb, teraskonteinerite ja terasest DVD-de eemaldamise instruktor on suunatud ka terase DVD-d käsitlevale relvale. Webb juhendab teid läbi suurema intensiivsusega toonimisõppuste seeria, mis lühendab teie treeningu aega, kuid suurendab teie lihasmassi ja -jõudu tõhusalt. Harjutusi saab muuta vastavalt oma sobivuse tasemele lihtsamaks või raskemaks, et saaksite täieliku treeningu lõpule viia ja tunnete põletust, et oma käte lihased tooniks.

Parima relvavöötmistoimingute DVD otsimiseks valige üks, mis sihib peamisi lihasrühmi, sealhulgas biceps, triceps ja õlad. Lisatud resistentsus kaalude kujul suurendab lihasmassi ja -jõudu, samas suurendavad kordused suurendavad lihasjõudu. Kehaehituse harjutused, nagu push-up ja triceps, langevad pingist välja ja toovad käed välja ja võivad olla väljakutseks. Kas käed kasutavad DVD-d mitte-järjestikustel päevadel kaks kuni kolm korda nädalas, et võimaldada lihaste taastumist treeningu ajal.

Hangi Barre’is

Rong koos Jillianiga

Terase relvad

Mida pidada