Kehakaalu langus akupressi kuulidega

Tuntud ka acupressure helmed või seemned, väikesed acupressure pallid lisada peamised punktid kõrvad kleeplindiga. Nende punktide stimuleerimine võib aidata tasakaalustada Qi või elutähtsat eluenergiat ja vähendada soovimatut toitu. Pallide vajutamiseks võite palli igal ajal kogu päeva jooksul stimuleerida punkte, pehmendada söögiisu ja toetada oma tervislikku toitumist ja treeningplaani. Acupressure balls ei ole tavapäraste meditsiiniliste ravimeetodite alamkategooria.

Teooria

Kõrv on võõrkeha, mis vastavad iga kehapiirkonna kohta. Kohtade stimuleerimine selle vajutamisega aitab tagada, et teie keha tõhusalt jagab qi, mis omakorda aitab teil tunda maandatud ja pingestatud. Vastavalt veebisaidi Soft Touch akupunktuurile on eriti ettevaatlik kõrvapuupressurss sõltuvust tekitavate käitumishäirete, sealhulgas üleelamise raviks.

Tüübid

Acupressure ballid on valmistatud metallist või plastist. Mõned kaubamärgid tähistavad mitmesuguseid helmeid, mille kinnitate kõrva abil liimiva sidemega, samas kui teised soovitavad kasutada üksikuid helmesid diskreetsetel kohtadel, nagu kõrvapiibu tagakülg. Mõned praktikud soovitavad kasutada magnetiseeritud helmeid, et veelgi parandada kõrvapuupressursside efektiivsust. Teised kasutavad vaktsiaarse taime seemneid, traditsioonilist kõrvakupressursipalli versiooni. Vastavalt Yin Yang House’i veebisaidile aitab vaktsiaarse taime energia oma vere puhastamiseks ja läbipaistva qi puhastamiseks.

Näpunäited

Kõrvurõhu punktid on väga lähedased, seetõttu on äärmiselt raske isoleerida täpset punkti, mida peate massi kadu stimuleerima. Kuigi tuumakujulise palli tootjad võivad väita, et pallid on lollikindlad, on parimad võimalused tõhusaks kehakaalu langetamiseks toetada traditsioonilise hiina meditsiini või meditsiinitöötajaid. Nõelravi- või akupressureaator võib teile näidata, kuidas akupressurepallid paigutada ja kasutada. Ta annab teile ka isikupärastatud diagnoosi, sealhulgas kohandatud dieedi ja treeningplaani, mis aitab teil tunda end paremini.

Teadusuuringud

Acupressure pallid aitasid noorukitel kaalust alla, vastavalt Chang Gungi Taiwani tehnoloogiainstituudi õendusosakonna Ching Hsiehi 2010. aasta uuringu “American Journal of Chinese Medicine” avaldatud uuringule. Uuringu kaheksa nädala jooksul said kehamassiindeksi skaalal osalejad, kes tuginesid ainult kehakaalu langetamise nõustamisele, 0,05 punkti. Need, kes kasutasid magnetilisi akuutset sisaldavaid helmeid, kaotasid 0,7 BMI punkti. Kõige edukamad olid Vaccaria seemnekasutajad, kes kaotasid keskmiselt 1,2 BMI punkti.

Kaalutlused

Vastavalt Berkeley, California, Acupressure Instituudi asutaja Michael Reed Gachi ettekirjutusele, mis toimub mis tahes akupressiravis, on oluline arvestada emotsioonidega koos füüsiliste probleemidega. Gach märgib oma raamatus “Emotsionaalse paranemise tekkepüsivus”, et akupressi sooritamine võib vabastada mitte ainult füüsilised pinged, vaid ka emotsionaalseid kogemusi. Hoidke ajakirja, mis aitab välja töötada negatiivseid emotsioone, mis tekivad, kui te kaaluta kaalulanguseta hakkama saada. Samuti pidage meeles, et mitte iga meetod iga muret, töötab iga inimese jaoks samamoodi.