Parim samm aeroobika kingad

Mõõdukas, intensiivse treeningu, samm-aeroobika ühendab aeroobika püsti sisselülitamise ja välja lülitamise kiiret, tantsu-like koreograafiaga. Ebaõigete käikude sooritamine, näiteks jalgsi valesti asetamine pingile või pigem hüppamine üles-alla, mitte astmeliselt, võib põhjustada teie vigastuse ohu. Kergete jalatsite kandmine sammu aeroobika klassi võib aidata jalgade ja pahkluude toetamist, võimaldades siiski vaba liikumist.

Endine võimleja ja treener Gin Miller lõi 1980-ndatel samm-aeroobikat, põlvetravi rehabiliteerides, tema arst soovitas tungida piimakarbi sisse, et tugevdada põlveli toetavaid lihaseid. Treeningumeetod saavutas populaarsuse 1990. aastatel, kusjuures jalatsid olid mõeldud spetsiaalselt astmeliseks aeroobiks, kuid enamik neist ei eksisteeri. Oma kohas on ristkoolitajad, millel on sarnased omadused.

Jalatsid, mis võimaldavad teil liikuda kõikides suundades – ettepoole, tahapoole ja küljelt küljele – sobivad kõige paremini sammu aerobika jaoks. Ristkäigukastid, mis võimaldavad 360-kraadist liikumist, on kaitsevamad kui sõidu- või jalgpallikäpp, mis tehakse peamiselt edasi liikumiseks. Parimad jalatsid peaksid pakkuma ka sujuvaid pehmendusi, et kaitsta oma liigesid üles- ja allapoole, samuti kaare- ja pahkluude toetust.

Step aeroobika ajalugu

Parimad kingade omadused