Sandaalpuu kasutamine armide raviks

Kuna akne armistumine või vanad nahahaigused võivad olla kosmeetiliste probleemide allikaks, otsivad paljud inimesed looduslike armide töötlemisviise. Parfüümide ja viirukollast koostisainetena kasutatav sandaal, on ka traditsioonilises India meditsiinis kosmeetiline ja meditsiiniline kasutamine. Kuna tal on väidetavalt haavade paranemised, on sandaalide õli ja pastat juba varem kasutatud nahahaiguste, nagu armide raviks, väidab veebisaidi Organic Facts. Kuigi selle naha seisundi raviks ei ole piisavalt andmeid sandlipuu efektiivsuse kohta, võite kodus valmistada sanitaarpuu ravimeid, mis võivad vähendada armide väljanägemist.

Sandalwood õliravi kanaamürgid

Valage kandeainet ja sandaalpuuõli mahutisse ja lusikaga segu. Oluline on lahjendada puhtaid eeterlikke õlisid baas- või kandeõlidega, näiteks magusema mandliõli või rapsiseemneõli. Lahjendamata eeterlike õlide kasutamine võib mõnedel inimestel põhjustada nahaärritust või allergilisi reaktsioone. Sandaalipuuõli on ajurveeda ravim, mida kasutatakse kipomembraani lööbe raviks, soovitab AyurvedicCure.com. Siiski on oluline enne meditsiinilist seisundit ise ravida või kodus ravida selle või mõne muu haigusseisundiga arsti nõuannet.

Sandalwood ravi akne armid

Kõigepealt ilmneb lööve, mis on tavaliselt seotud kanarakkudega, segatud õlidega puuvillapalli kandmiseks kahjustatud nahapiirkondadele.

Jätkata sandlipuuõli igapäevast kasutamist, kuni kibedad paranevad ja kukuvad ära. Selline ravi võib aidata vähendada selle seisundiga seotud armistumisefekte, viitab veebisaidile HealthGuidance.org.

Kombineerige sandaalvill ja mustad grammipulbrid plastmahutis ja segage lusikaga. Lisage nendesse koostisosadesse väike kogus roosivesi, segage need lusikaga ja jätkake roosi veega rohkem tilkade lisamist, kuni teil on pasta-sarnane konsistents, mis sarnaneb hambapastaga. See ravi võib olla kasulik paljudele armidele, kuid see võib olla eriti efektiivne akne armid, soovitab veebisait Ayushveda.com.

Kandke sandaalpuu hooldus armidele ja laske see mõjuda vähemalt 15 minuti jooksul. Pasta peske jaheda veega ja kuivatage ruumid rätikuga. Samuti võite valida, et ravi jäetakse üle öö ja eemaldatakse hommikul.

Kui soovite sarve minimeerimiseks korrata sandaalpuu töötlemist, kuni see on märkimisväärselt paranenud. Teise võimalusena võite selle kodukaitsevahendi jaoks kasutada ka sandaalide ja mustade grampostimüüpide asemel pulbreid. Pidage meeles, et selles armide töötlemises on erinevaid variante ja saate seda koduvõimalust välja jätta mustast grammipulbrist.